Завантажити ще

Полякова про протести матерів у РФ: Де ж ви раніше були?

Полякова про протести матерів у РФ: Де ж ви раніше були?
Фото: instagram.com/polyakovamusic

Співачка Оля Полякова відреагувала на хвилю протестів містами Росії через оголошену президентом РФ Путіним часткову мобілізацію. Артистка показала у соцмережах кадри з мітингів та звернулася до матерів російських солдатів, які скандували фрази "Жизнь нашим детям".

- "Жизнь нашим детям".... "Жизнь нашим детям".... А де ж ви раніше були? Тільки коли вас, росіяни, це торкнулося особисто, страх за своїх дітлахів змусив нарешті вийти на вулицю і ви нарешті вийшли, ви нарешті кричите. А наших дітей вам шкода не було? А нашим дітям життя було не потрібне?! - обурилася зірка.

Виконавиця додала, що росіяни самі винні в тому, що сталося, бо понад сім місяців ігнорували війну РФ в Україні, яка тепер може торкнутися їх.

- Ви спокійно 7 місяців спостерігали, як летять на нас бомби, як тисячами гинуть від рук ваших смердючих орків наші мирні люди, діти, люди похилого віку. Так пожинайте ж плоди свого довбаного мовчання і нездатності протистояти своєму кривавому вовкулаку, у якого апетит до м'яса ваших синів тільки розігрався і тепер його не зупинити. Тож готуйте пакети. Ласкаво просимо до нас, на могилізацію, – уточнила зірка.

Про що мова

Президент РФ Путін 21 вересня оголосив у Росії часткову мобілізацію для "захисту країни та народу" і заявив про підтримку так званих "референдумів" на тимчасово окупованій території України - йдеться про Донецьку, Луганську, частину Херсонської та Запорізької областей. Міністр оборони РФ Сергій Шойгу повідомив, що планується призвати 300 тисяч резервістів, тоді як з початку російського вторгнення в Україну, за його словами, загинули лише 5937 військовослужбовців РФ.

 

Новини по темі: Оля Полякова