Завантажити ще

Полякова заступилася за чоловіка, якого захейтили через виїзд за кордон

Полякова заступилася за чоловіка, якого захейтили через виїзд за кордон
Фото: instagram.com/polyakovamusic

Співачка Оля Полякова відповіла хейтерам, які накинулися на її чоловіка Вадима за те, що він нібито незаконно виїхав за кордон під час війни в Україні. У соцмережах артистка заступилася за коханого, пояснивши, як той опинився у Празі.

- Всім привіт. Дуже гидко мені наразі спостерігати ситуацію, коли якісь паблики розповсюджують новину, що нібито мій чоловік був за кордоном, а я розповідаю, що ні. Мій чоловік з усіма дозволами вперше з початку війни, 29 червня, приїхав за мною та моїми дітьми до Праги. Ми були там три дні, він був там на двох моїх концертах, і 3-го числа (липня. – Авт.) ми вирушили до України. Я прошу вас, люди, не розганяйте гі*но на вентилятор. Гидко на це дивитися, - сказала в сторіс Instagram Оля.

Виконавиця додала, що її чоловік нині перебуває в Україні і не планує залишати її, хоча має для цього законні підстави. Цього року Вадиму Полякову виповнилося 60 років.

- І ще одне! Він (чоловік співачки. - Авт.) в Україні як був, так і лишається і нікуди не збирається. Тож можете зустрітися з ним особисто. Він уміє з такими говорити. Побачу, які ви сміливі, – зазначила зірка. – До речі, з 29 червня мій чоловік має право виїжджати за кордон, бо йому виповнилося 60. Привітайте мене. Усі, хто каже фігню і розганяє хейт, закрийте роти і йдіть у д*пу.

Раніше телеведучий Олександр Педан відреагував на висловлювання колег Маші Єфросиніної та Олі Полякової, які заявили, що поки що не готові вести YouTube-проект "Взрослые девочки" українською мовою. Шоумен зазначив, що трансформація України, у тому числі й у питанні мови, складний процес, але всі мають його пройти.

Фото: сторіс instagram.com/polyakovamusic

Фото: сторіс instagram.com/polyakovamusic

 

Новини по темі: Оля Полякова