Завантажити ще

Христина Соловій стала головою журі Нацвідбору "Дитячого Євробачення"

Христина Соловій стала головою журі Нацвідбору
Фото: suspilne.media

"Суспільне" оприлюднило імена членів журі Нацвідбору "Дитячого Євробачення-2022". За результатами інтернет-голосування цього року оцінюватимуть номери учасників будуть: співачка та автор пісень Христина Соловій, телеведуча Анжеліка Рудницька та співзасновниця дитячої фольклорної студії "Правиця", педагог з вокалу Мирослава Салій. Про це повідомляється на офіційному сайті.

Головою журі цього року обрано співачку Христину Соловій. У відсотковому співвідношенні глядачі віддали їй найбільшу кількість голосів серед усіх кандидатів (26%). Мирослава Салій отримала 19%, а Анжеліка Рудницька – 15%.

- Оцінювати дитячі конкурси складніше й відповідальніше, ніж дорослі. Чистота та щирість дитячих сердець обеззброює. Діти – квіти нашого майбутнього. Наразі важливо об'єднуватись у будь-якій сфері життя та гідно представляти Україну у світі. Дякую за довіру всім, хто хотів бачити мене у Нацвідборі "Дитячого Євробачення". Обіцяю бути щиросердною та справедливою у своїх оцінках, - зазначила Соловій.

Голосування за членів журі національного відбору проходило на сайті junior.eurovision.ua з 30 серпня по 6 вересня. Сформувати трійку суддів з ініціативи глядачів – перший подібний досвід мовника за роки участі у конкурсі.

20-й конкурс "Дитяче Євробачення" відбудеться у Єревані. Торік перемогу здобула Малена з піснею Qami Qami, представниця України Олена Усенко посіла шосте місце.

Новини по темі: Євробачення