Завантажити ще

Актриса Дар'я Трегубова отримала нагороду на Венеційському кінофестивалі

Актриса Дар'я Трегубова отримала нагороду на Венеційському кінофестивалі
Фото: facebook.com/100068680369756

Українська актриса та телеведуча Дар'я Трегубова здобула нагороду "Women in cinema award" на 79-му Венеціанському кінофестивалі. Її вручають італійські кіно-журналістки. Про це повідомляє прес-служба "Держкіно".

- Українська актриса та режисерка Дар'я Трегубова отримала нагороду Women in cinema award на Венеційському кінофестивалі. Цього року Дар'ї Трегубовій нагороду вручили відома італійська ведуча Клаудія Конте та кінопродюсер Моніка Бакарді, - зазначено у повідомленні.

Сама Трегубова заявила, що присвячує одержану нагороду українському кінематографу та своїм колегам. Також актриса оприлюднила текст листа, який одержала від італійських журналісток.

- Тільки уявіть, які це емоції, коли отримуєш у серпні листа від групи відомих італійських журналісток, які пишуть про кіно. І в ньому: «Нагородою ми хотіли б відзначити ваш безперечний талант і чутливість, яку ви приносили у кожну свою роль. Крім того, через вас ми хотіли б поширити нагороду на всіх українських жінок, які працюють у кіноіндустрії. Ви відчуваєте момент великої праці, і ми хочемо сказати вам, що ми поряд з вами та всіма іншими актрисами та режисерами. Ви є яскравим прикладом унікальної мужності та незалежності у міжнародному кінематографічному світі.», - написала телеведуча у своєму Інстаграмі.

Як зазначила зірка, нагорода з Венеціанського кінофестивалю надихає її "рухатися далі і робити справді гарне кіно".

Нагорода "Women in cinema award" у рамках Венеціанського фестивалю вручається італійськими журналістками, які пишуть про кіно. Нагороду в різний час отримували, зокрема, режисер Ліліана Кавані ("Нічний портьє") та актриса Людивін Санье ("8 жінок", "Басейн", "Молодий тато").

Фото
Фото
10 Вересня20:32