Завантажити ще

Тіна Кароль позувала для Vogue на вулицях Токіо в сукнях Lever Couture

Тіна Кароль позувала для Vogue на вулицях Токіо в сукнях Lever Couture
Фото: vogue.ua

Співачка Тіна Кароль знялася на вулицях Токіо для Vogue Україна. На знімках артистка постала у сукнях бренду Lever Couture, показ якого нещодавно пройшов у Японії. Всього для нової колекції було створено 23 силуети, з яких три Кароль приміряла для фотосесії.

– Тіна Кароль є безумовною музою бренду Lever Couture. Наш особливий зв'язок, як ніколи раніше, простежується сьогодні червоною ниткою у моїй колекції та в альбомі LELEKA, який Тіна створила спеціально для показу в Японії. Вбрання, обране для фотосесії, допомагає розкрити сенс символізму такого вибору, - зазначила дизайнер Леся Верлінг'єрі.

За словами Лесі, трансцендентні смуги сірого кольору грають навколо тіла та утворюють силует, що нагадує глядачеві підводний світ. У такий спосіб дизайнерка хотіла показати, наскільки глибоким та заплутаним є внутрішній світ кожної людини. Рожева сукня-сітка з об'ємними рукавами - це своєрідний "фламінго від кутюр", який підкреслює граціозність та жіночність натури самої Тіни. А срібна сітчаста сукня розкриває її стихію творчості.

Під час показу бренду в Японії Кароль презентувала мініальбом LELEKA, у якому знакові народні українські пісні набули нового електронного звучання. Платівка була створена у колаборації з американським діджеєм Macro/Micro.

Фото
Фото
08 Вересня 202215:41
Новини по темі: Тіна Кароль