Завантажити ще

Тіна Кароль подарувала квартиру сім'ї хлопчика, який написав «Маріупольський щоденник»

Тіна Кароль подарувала квартиру сім'ї хлопчика, який написав «Маріупольський щоденник»
Фото: скріншот відео youtube.com/ТСН

Співачка Тіна Кароль подарувала квартиру сім'ї 9-річного Єгора, який місяць вів щоденник під обстрілами у зруйнованому російськими окупантами Маріуполі. Артистка дізналася про історію його сім'ї із соцмереж, а пізніше зачитала фрагмент блогу під час благодійних концертів. Про це йдеться у сюжеті телемарафону "Єдині новини".

За словами родини, весь час їм допомагали небайдужі українці – влітку дозволили безкоштовно жити у квартирі у Києві, доки вони не знайдуть новий будинок. Дізнавшись, що родина Єгора вибралася з окупації, а нині не має житла, Тіна Кароль вирішила їм допомогти. Якось із сім'єю зв'язався менеджер артистки:

- Сказав, що Тіна читає на концертах щоденник, він спитав, чи є де нам жити. Я сказала, що ні, і він сказав, що Тіна хоче подарувати нам квартиру. Це був шок, – зауважила мама хлопчика Олена.

Співачка придбала квартиру для сім'ї у невеликому місті Бурштин на Івано-Франківщині. Поруч із будинком є ліс, озеро та майданчики для ігор. Для зручності команда артистки квартиру одразу меблювала. Родина Єгора розраховує переїхати в нове місто вже за тиждень, щоб ще встигнути подати документи до школи: Єгору знову до третього класу, а його сестрі Вероніці у дев'ятий.

Єгор Кравцов став відомим не лише в Україні, а й за її межами після того, як фрагменти його щоденника опублікував у соцмережах маріупольський художник та актор Євген Сосновський. Хлопчик вів нотатник із перших днів війни, перебуваючи під щоденними обстрілами. У щоденнику він розповів, що йому – 8 років, сестрі – 15, а мамі – 38 і вона потребує перев'язки. Найстрашніше - на останній сторінці. Там намальовані люди, що лежать на підлозі, і зруйновані будинки. Хлопчик розповів, що він «втратив 2 собаки, бабусю Галю та улюблене місто Маріуполь».