Завантажити ще

Меган Маркл виступила на молодіжному саміті у костюмі від Valentino

Меган Маркл виступила на молодіжному саміті у костюмі від Valentino
Фото: Кріс Джексон/Getty Images

Принц Гаррі та герцогиня Сассекська Меган Маркл взяли участь у саміті One Young World – ініціативі для талановитих лідерів нового покоління із понад 200 країн. На церемонії відкриття в Манчестері Маркл зачитала промову про гендерну рівність. Це її перший публічний виступ у Великій Британії з моменту Мегзіта. Про це пише видання Hello.

– Ви – майбутнє… Ви – сьогодення, – зазначила герцогиня.

У своєму зверненні до молоді Меган також розповіла, як у 2014 році її попросили стати консультантом One Young World.

- І там була я, дівчина із "Форс-мажорів". Я була оточена світовими лідерами, гуманітаріями, прем'єр-міністрами та активістами, яких я так глибоко і давно поважаю і якими захоплююсь. І мені дозволили увійти до їхньої компанії, зайняти місце за столом, - поділилася дружина принца Гаррі. - Я була така вражена цим досвідом, що, думаю, навіть зберегла свою маленьку картку з моїм ім'ям. Як просто доказ. Доказ того, що я була там, доказ того, що є частиною цього, тому що насправді я не була впевнена, що належу.

Для урочистого вечора герцогиня вибрала яскравий червоний костюм від Valentino з широкими брюками та блузкою з довгими рукавами у колір. Принц Гаррі з'явився на саміті у темно-синьому костюмі та білій сорочці. За даними The Daily Mail, подружжя прибуло до Великобританії в суботу і зупинилося у Віндзорському замку королеви Єлизавети II.

Фото: Chris Jackson/Getty Images

Фото: Chris Jackson/Getty Images

Фото: Chris Jackson/Getty Images

Фото: Chris Jackson/Getty Images