1 червня
Завантажити ще

Батька герцогині Меган Маркл госпіталізовано з інсультом

Батька герцогині Меган Маркл госпіталізовано з інсультом
Фото: youtube.com/60 Minutes Австралія

Батька герцогині Сасекської Меган Маркл Томаса Маркла госпіталізовано до лікарні після перенесеного інсульту. За тиждень до поїздки у Великобританію на ювілей королеви чоловік перестав розмовляти, у нього спостерігався високий тиск. Цю інформацію підтвердив журналу Hello близький друг Томаса Карл Ларсен.

Батька герцогині спочатку доправили до лікарні Тихуани в Мексиці, а потім переправили до США. Увесь цей час його супроводжував син Томас-молодший, а також відвідала дочка Саманта. Чи відвідувала батька Меган Маркл, з яким у неї вже давно "натягнуті" стосунки, поки що невідомо.

"Мій батько одужує у лікарні. Ми просимо про конфіденційність для сім'ї, для його здоров'я та благополуччя. Йому просто потрібні спокій та відпочинок. Ми молимося. Йому просто потрібно трохи відпочити", - заявила Саманта в коментарі Daily Mail.

Томас Маркл має непрості стосунки з дочкою, які остаточно зіпсувалися чотири роки тому. Причиною тому послужило безліч інтерв'ю чоловіка, в яких він неприємно висловлювався на адресу королівської сім'ї, а одного разу передав жовтій пресі дуже особистий лист, який написала йому Меган. Томас також не схвалив рішення сім'ї Сассекської зняти із себе королівські зобов'язання.

Маркл планував приїхати до Великобританії, щоб побачити ювілей королеви, дати інтерв'ю місцевим телеканалам і зустрітися з дочкою та онуками, які будуть присутні на святі.