Завантажити ще

Двоюрідний брат герцогині Камілли здійснив самогубство

Двоюрідний брат герцогині Камілли здійснив самогубство
Фото: Кріс Джексон - WPA Pool/Getty Images

Двоюрідний брат герцогині Корнуолльської Камілли Чарльз Вільєрс наклав на себе руки. Тіло чоловіка минулого тижня знайшли у готельному номері у Великій Британії. Про це повідомляє TIME.

Що стало причиною смерті, достеменно невідомо. Незадовго до смерті Вільєрса було визнано банкрутом. Чарльз також переживав один із найтриваліших шлюборозлучних процесів у Великій Британії. Судові позови родича Камілли з колишньою дружиною Еммою Вільєрс тривали 8 років.

За даними видання, дізнавшись про банкрутство, Чарльз Вільєрс зупинився на яхті друга на грецьких островах. Пізніше товариш Вільєрса організував йому трансфер до Великої Британії і оплатив відвідування клініки, побоюючись за його психічне здоров'я.

Чарльз та Емма Вільєрс розлучилася у 2012 році, розпочавши шлюборозлучний процес через два роки. Судовий позов пари за майно продовжувався у п'яти судах, вони змінили 20 суддів, але на момент його смерті питання так і залишилося невирішеним.

У лютому суд відхилив позов у справі сина королеви Великої Британії Єлизавети II принца Ендрю, якого звинувачують у сексуальному насильстві. Сторони конфлікту підписали мирну угоду, згідно з якою син королеви виплатить компенсацію постраждалій стороні. Сума угоди не називається.

 

Новини по темі: Втрати королівська сім'я