Завантажити ще

СТБ виріже Тетяну Денисову з шоу "Танці.World of Dance"

СТБ виріже Тетяну Денисову з шоу
Фото: instagram.com/dancestb

Танцювальний проєкт "Танці.World of Dance" покажуть в ефірі СТБ без Тетяни Денисової. З початку повномасштабної війни в Україні Денисова ніяк не прокоментувала напад РФ, а пізніше продовжила зйомки в російському телешоу. Раніше медіагрупа Starlight Media ухвалила рішення про заборону участі громадян Росії у майбутніх проєктах та серіалах, а також громадян України, які продовжують співпрацю з країною-агресором, тому кадри з Денисовою виріжуть, а сам проєкт перемонтують. Про це повідомляється на офіційній сторінці проєкту у Instagram.

- Одна із суддів проєкту, громадянка України Тетяна Денісова, відмовилася від публічного засудження російського терору та заяв на підтримку України. У зв'язку з цим телеканалом СТБ ще навесні було ухвалено рішення припинити подальшу співпрацю з Денисовою та виключити її прояви у головній танцювальній прем'єрі осені. Щоб реалізувати ухвалене рішення, канал перемонтував зняті до 24 лютого епізоди, вирізавши всі фрагменти за участю журі, - йдеться у заяві.

СТБ вже погодив новий формат "Танці.World of Dance" із правовласниками проєкту, який вийде в ефірі восени. У першому сезоні української версії шоу оцінюватимуть улюблених танцівників та танцівниць будуть лише глядачі.

Раніше член журі проєкту Максим Чмерковський зізнався, що його реакція на агресію РФ була такою самою, як в українців, і він розуміє, чому "люди зараз негативно ставляться до Денисової". При цьому хореограф додав, що не знає, як продовжиться її кар'єра в Україні.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Телеканал СТБ🇺🇦 (@stbua)

Новини по темі: Телебачення Танцы