22 травня
Завантажити ще

Екс-учасник "Холостячки" зі Златою Огнєвіч зізнався, що він гей

Екс-учасник
Фото: instagram.com/diveeasy/

Екс-учасник шоу «Холостячка» плавець та фрідайвер Андрій Хветкевич зізнався, що він гей та оголосив про заручини. Обранцем Андрія став хлопець із Колумбії. Хветкевича вже привітали співачка Злата Огнєвіч, кохання якої він завойовува на шоу, та ведучий Григорій Решетник. 

- Довгий час я керувався стереотипами і не був чесним перед собою. Протягом останнього року я багато думав і розмірковував над собою, і нарешті я готовий поділитися з усіма вами своєю правдою. Я знаю, що ви мене любите, і я сподіваюся, що ви мене підтримуєте. Я знаю, що у вас можуть бути запитання (бо у мене точно були). У будь-якому випадку, я такий який є, і я вчуся приймати і любити себе. Нещодавно він сказав «Так», і сьогодні ми їдемо у невелику відпустку до Європи, щоб відсвяткувати наше заручення та його день народження, - написав Андрій в Інстаграмі.

Хветкевич покинув шоу у 10 випуску. По завершенню зйомок Андрій повернувся до США, де проживав останні роки. Хветкевич є чемпіоном України та СШа по фрідайвінгу, а також власником IT-компанії з регістрації доменних імен NIC.UA.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Andriy Khvetkevych 🇺🇦 NFT Patent (@diveeasy)

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Andriy Khvetkevych 🇺🇦 NFT Patent (@diveeasy)

 

Новини по темі: Холостячка Злата Огневич