28501
0
19 квiтня
Завантажити ще

LOBODA на благодійному концерті в Ризі заспівала пісню Скрябіна та "Щедрик"

LOBODA на благодійному концерті в Ризі заспівала пісню Скрябіна та
Фото: Прес-служба ЛОБОДИ

Співачка Світлана Лобода (LOBODA) дала благодійний концерт на підтримку України у Ризі, де виконала найпопулярніші хіти, нові треки, а також блок з українських пісень. Це перший сольний концерт співачки після 24 лютого, яким вона відкрила світовий благодійний тур містами Європи та Америки.

- Сьогодні я співатиму для вас і для мільйонів людей, розкиданих по світу, що втекли від жахів війни, втратили свої домівки, рідних, близьких. Я співатиму для тих, хто став на бік добра. Тому що правий завжди той, хто захищає свій дім, свою сім'ю, свою країну, - привітала публіку артистка латиською мовою.

Фото: прес-служба LOBODA

Фото: прес-служба LOBODA

Фото: прес-служба LOBODA

Фото: прес-служба LOBODA

У складі музичного колективу артистки наразі грають латвійські музиканти, а підготовка до благодійних концертів велася в Латвії. Співачка відкрила концертну програму піснею Андрія Скрябіна "Нікому то не треба", а завершила шоу українською народною піснею "Щедрик". Частину коштів від виступу виконавиця передасть на допомогу та підтримку її рідному місту Ірпінь.

- Я дуже довго не могла знайти в собі сили знову вийти на сцену, присвячуючи увесь свій час волонтерській діяльності та адресній допомозі жінкам і дітям України. І я рада, що вчора я співала для публіки, яка переживає події, що відбуваються в моїй країні, так само, як і я. Це незабутні емоції, завдяки таким концертам я зможу допомогти ще більшій кількості сімей, життя яких назавжди змінила війна, - зазначила Світлана.

Фото: прес-служба LOBODA

Фото: прес-служба LOBODA

Фото: прес-служба LOBODA

Фото: прес-служба LOBODA

Світлана Лобода родом із України, але останні роки проживала та працювала в РФ. Наприкінці лютого зірка записала відео, в якому публічно закликала Росію "зупинити жах", що відбувається в Україні. Після того як артистка назвала те, що відбувається, війною і відкрито заявила про напад РФ на нашу країну, їй заборонили в'їзд до країни-агресора на 50 років. Нині Лобода займається волонтерством - допомагає біженцям, які знайшли тимчасовий притулок за кордоном, та українцям, які постраждали від війни.

Фото: прес-служба LOBODA

Фото: прес-служба LOBODA

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от LOBODA (@lobodaofficial)