Завантажити ще

KAZKA на фестивалі Sziget виступила з українськими дітьми-біженцями

KAZKA на фестивалі Sziget виступила з українськими дітьми-біженцями
Фото: instagram.com/kazka.band

Гурт KAZKA виступив на одному з найбільших у Європі музичних фестивалів Sziget Festifal, закликавши зі сцени до миру в Україні. Організатори дозволили музикантам вимовити антивоєнні гасла, заздалегідь попередивши слухачів у соцмережах про виступ на підтримку України. Фронтвумен гурту Олександра Зарицька звернулася до глядачів зі сцени англійською, ще раз нагадавши: "Росія – країна-терористка!", "Свободу Азову!" та "Війна в Україні не закінчена". Подібні гасла з'являлися на екрані під час виступу колективу, а також транслювалися кадри військової хроніки. Фрагментами із фестивалю Зарицька поділилася у сторіс Instagram.

Під час виконання пісні "Плакала" на сцену до KAZKA вийшли українські діти-біженці, які тимчасово оселилися в Угорщині. У руках вони тримали синьо-жовті повітряні кулі, а Зарицька – прапор України.

Напередодні гурт KAZKA заявив, що виступить на фестивалі, незважаючи на росіян у лайнапі, тому що їм важливо донести до європейців інформацію про війну. У сторіс Зарицька закликала глядачів "вивчати всю інформацію і не бути бездумним стадом". Цього року на Sziget Festifal заявлено тринадцятьох українських артистів (Krapka; Koma, Ragapop, Luiku, E. Lina, Fo Sho, Kazka, Daria Kolosova та Etapp Kyle, Constantine, DJ MIURA та Postman) та троє російських. Організатори фестивалю не погодилися виключити росіян із лайнапу, але дозволили українським артистам говорити про війну зі сцени.

Минулого тижня KALUSH Orchestra відмовилася виступати на SEA Dance Festival у Чорногорії через відмову організаторів зняти з лайнапу російського діджея Ніну Кравіц.

 

Новини по темі: Фестивалі KAZKA