Завантажити ще

Акторка "Беверлі-Хіллз 90210" впала у кому через менінгіт

Акторка
Фото: Вінс Буччі/Getty Images

Американська акторка Деніз Дауз, відома за роллю Івон Тізлі у серіалі "Беверлі-Хіллз, 90210" впала у кому після зараження менінгітом. Про хворобу артистки повідомляє Deadline, посилаючись на сестру артистки Трейсі Дауз. Раніше родичка Дауз у соцмережах повідомила, що лікарі не беруться робити жодних прогнозів про її стан, і закликала молитися за сестру.

- Я прошу підтримки та молитов для мене, моєї сестри та єдиної близької родички Деніз Дауз, - написала Трейсі на Facebook. - Нині вона перебуває у лікарні у комі, спричиненій вірулентною формою менінгіту. Її лікарі не знають, коли вона вийде з коми, оскільки вона не була спричинена медичними препаратами.

Дауз здобула популярність завдяки епізодичним ролям у серіалах "Беверлі-Хіллз, 90210", "Сайнфілд", "Повний дім", "Мерфі Браун", "Крок за кроком", "Баффі - винищувачка вампірів", "Надія Чикаго", "Швидка допомога", "Зачаровані", "Дівчата Гілмор", "Касл". Нещодавно вона виступила як режисер фільму "Пам'ятай мене: Історія Махалії Джексон" про долю співачки Махалії Джексон.. Наразі фільм знаходиться на стадії пост-продакшену.

Наприкінці липня не стало телеведучої та акторки Руслани Писанки. Артистка померла від раку. Від початку війни в Україні Писанка проходила лікування в Німеччині, але воно не дало результатів.

Новини по темі: Актори госпіталізація