21 травня
Завантажити ще

Чекайте на "Нову Русю": Писанка встигла знятися у фільмі Ворожбит, і він вийде на екрани!

Чекайте на
Фото: facebook.com/natalia.vorozhbyt

Руслана Писанка за декілька років до смерті знялася у головній ролі у фільмі Наталки Ворожбит «Демони». Його тизер показали ще у 2020 році, але увесь цей час тримали інтригу, хто ж втілив образ Ніни-пострадянської України. Деякі сцени дозняти не встигли, але режисерка обіцяє, що фільм усе-рівно вийде на екрани. Про це Наталка Ворожбит написала у Фейсбуці та показала фото Писанки зі зйомок.

- Ми уявляли як дознімемо фільм і оприлюднимо перші ролики з нею, як всі будуть приємно вражені Новою Русею. Вона казала “я роблю квантовий стрибок”. В кадрі стригла своє розкішне волосся, а на телеефіри одягала перуку. Приїжджала на перезйомки на Полтавщину після ефіру за кермом і в ніч поверталася назад. Матеріал складний, але жодного капризу і ознак зірковості. Вона хотіла зніматися в українському кіно. Але її не знімали, будемо чесні. Я теж боялася брати телезірку. Був довгий пошук, сотня актрис. Коли вона зайшла на перші проби – то це зайшов всесвіт і повністю заповнив простір. А яка вона красива! Ми зараз монтуємо фільм і я постійно думаю “яка красива людина в кадрі”, - написала Ворожбит.

Фільм розповідає про безпритульного чоловіка на ім’я Славік. Він родом із Росії, проте опиняється в Полтавській області, у селі Сорочинці. Там він знайомиться з Ніною. Жінка погоджується прихистити його на зиму, але згодом Славік розуміє, що господиня будинку щось приховує, а все село виявляється містичним місцем.

Руслана Писанка померла на 57-м році життя у Німеччині, куди поїхала на лікування на початку війни. Про тяжку хворобу публічно не розповідала, як і про смерть мами у березні. Востаннє Руслана виходила на звʼязок із глядачами у травні під час святкування річниці проєкту «Твій день», ведучою якого була.

Новини по темі: Руслана Писанка Втрати