Завантажити ще

Обранець Саші Бо пояснив свій заклик не продавати житло переселенцям із Донбасу

Обранець Саші Бо пояснив свій заклик не продавати житло переселенцям із Донбасу
Фото: instagram.com/sashaabo

Улюблений блогерши-мільйонника Саші Бо стоматолог Платон Тарнавський пояснив, чому закликав українців не продавати нерухомість у Карпатах "біженцям" із Донецької та Луганської областей. У новій сторіс Тарнавський зазначив, що його попередній репост нібито не так зрозуміли.

- Мій ранковий репост ніс у собі зовсім іншу проблему, ніж роздулося на весь Instagram і не тільки.
Кожен бачить те, що хоче бачити. Особисто мене хвилює мовне питання і не зовсім людяна поведінка деяких "біженців, - сказано у сторіс.

Тарнавський заявив, що досі не звик до пильної уваги інтернет-користувачів, але ті, хто давно підписаний на профіль, знає про його громадянську позицію.

- Як людина, яка досі не може звикнути до такої кількості прискіпливої уваги, я навіть подумати не міг, що все зайде так далеко. Якщо всі так уважно стежать за моїми stories, то мали б знати мою чітку громадянську позицію. Та зараз я прошу вибачення у всіх, хто неправильно зрозумів посил того репоста, - підсумував стоматолог.

Історія скандалу

Напередодні наречений Саші Бо зробив репост посту, в якому закликав не продавати житло людям із Донецької та Луганської областей. Тарнавський обґрунтував це тим, що тоді російські окупанти наступатимуть на захід України, щоб їх "звільнити". Скриншот зі сторінки стоматолога репостнуло Instagram-спільнота jobnytui.smm, додавши, що Платон вирішив "стати політичним експертом" та таврувати українців.

Саша Бо та Платон Тарнавський разом понад півроку. Чутки про їхній роман з'явилися у ЗМІ наприкінці листопада, коли пару помітили разом на дні народження блогера Олександра Заліско. Закохані підтвердили стосунки у грудні 2021 року. Саша та Платон знали один одного багато років, вони разом навчалися в одному університеті. До зустрічі за Тарнавським Бо була одружена з блогером Ігорем Пустовітом, з яким розлучилася в грудні. У подружжя є двоє синів: 6-річний Данііл і 4-річний Євген.

Новини по темі: біженці Блогери