Завантажити ще

Блогер Саша Бо вперше показала нового хлопця: Це довга та цікава історія

Блогер Саша Бо вперше показала нового хлопця: Це довга та цікава історія
Фото: instagram.com/sashaabo

Інстаграм-блогер (1,9 мільйона підписників) Саша Бо вперше показала підписникам нового коханого - лікаря-стоматолога Платона Тарнавського. В Інстаграмі дівчина опублікувала спільний знімок, на якому пара обіймається.

"Дуже довга та цікава історія", - підписала фото блогер.

Чутки про роман Саші та Платона з'явилися у ЗМІ наприкінці листопада.   Пара була помічена на дні народження блогера Олександра Заліска, проте своїх стосунків не підтверджувала. Саша періодично публікувала фото із коханим, але не показувала його обличчя. Відомо, що закохані навчалися у одному університеті. Можливо, вони вирішили розсекретити свої стосунки після розлучення Саші з блогером Ігорем Пустовітом.

Саші Бо 26 років. Вона інстаграм-блогер та інфлюєнсер. Кар'єру розпочинала разом із чоловіком Ігорем Пустовітом, з яким була одружена з 2015-го по 2021 рік. У пари двоє синів - Данило та Євген. Розлучення Пустовітов привернуло багато уваги через скандальні інтерв'ю. Саша в інтерв'ю Маші Єфросініній розповіла, що вісім разів йшла від чоловіка через погрози та скандали, а також звинуватила Пустовіта в емоційному насильстві. У відповідь на це Ігор дав інтерв'ю Славі Дьоміну, в якому повідомив, що Саша страждає на булімію протягом восьми років, а також заявив, що боїться залишати дітей із дружиною.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від САША БО (@sashaabo)

Новини по темі: Блогери