19 липня
Завантажити ще

"МУЗВАР" виручив понад 100 тисяч гривень за лоти від Данилка та Барських

Фото: Віталій Мандзяк/МУЗВАР

Музичний портал "МУЗВАР" зібрав понад 100 тисяч гривень допомоги Україні під час благодійного концерту "Музика війни", де були продані унікальні лоти від українських зірок. Так, футболку від Андрія Данилка з написом «Х*й війні» придбав за 15 тисяч олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв. Зоряний лот також включав фірмові атрибути стилю Андрія Михайловича – чорну кепку та чорну маску. Спортсмен також придбав виставлений на продаж державний прапор із підписами воїнів-героїв України та пожертвував від себе талони на 100 літрів бензину, які передадуть для роботи волонтерів.

За 5 тисяч гривень пішов із молотка "золотий квиток" на музпремію M1 Music Awards. За його допомогою можна не лише відвідати концерт, але й пройти за лаштунки, щоб особисто познайомитися з українськими артистами.

Комплект легендарних марок «Російський військовий корабель, йди…!» купили за 16 300 гривень, а куртку бренду REwind, створену з парашута підбитого російського СУ-4, придбали за 29 тисяч. Під час аукціону на продаж також виставили державний прапор із підписами воїнів-героїв України.

Під час благодійного вечора для гостей заспівали українські артисти: Ганна Трінчер та MBREEZE, Chico & Qatoshi, Маша Кондратенко, 100лиця & Skyller, Gunna Chorna, OLIVAN та Вася Демчук. Справжнім сюрпризом став виступ POSITIFF, до якого приєдналася Alina Pash. Разом для гостей концерту "Музика війни" вони вперше наживо презентували трек "Перед світанком". Завершував музичний вечір гурт KADNAY та спеціальний гість Lida Lee. Співачка також презентувала власну версію пісні Michael Jackson We Are The World українською.

Фото
Фото
08 Серпня 202216:19

Серед запрошених гостей концерту були актриса Наталія Денисенко, артисти Yliana Royce, Діма Жук, Lilu, ENLEO, музичний продюсер Геннадій Вітер, блогери Нателла Кірс, Олександр Волошин, блогер Олег Машуковський, Данило Гайдамаха (Чорнобровий). Вести захід довірили телеведучій М1 Мілі Єремєєвій.

Раніше переможці 'Євробачення-2022" гурт Kalush Orchestra звернувся до організаторів фестивалю SeaDance Festival у Чорногорії з проханням скасувати виступ росіянки Ніни Кравіц.

Новини по темі: Благодійність концерт