Завантажити ще

MONATIK заявив, що виступав у Росії після 2014 року не через гроші

MONATIK заявив, що виступав у Росії після 2014 року не через гроші
Фото: скріншот відео youtube.com/Факти ICTV

Український співак MONATIK зізнався, чому давав концерти в Росії після анексії Криму та розв'язаної війни на Донбасі у 2014 році. За словами музиканта, раніше у шоу-бізнесі було влаштовано так, що здобути визнання в Україні можна було лише після того, як тебе та твої пісні полюбив російський слухач. Про це він розповів у інтерв'ю "Фактам ICTV".

- Коли я починав, переїхав до Києва у 2008 році – це був інший шоу-бізнес та інші правила. І відчувалося, що до 2014 року, доки пісня не стане популярною у Росії, вона в Україні не так сильно грає. 2014-го, після Революції Гідності все почало змінюватися, але все одно звучали їхні хіти. Але вже й наші пісні тут краще сприймалися, краще за них брало радіо, - зізнався Діма Монатик.

MONATIK додав, що з 2015 року не виступав у РФ, бо зрозумів, що чинить неправильно.

- Я вирішив не виступати в РФ на корпоративах, преміях. Потрібно розуміти, що там є великий ринок, інші заробітки. У цьому є якась спокуса, тому що всі завжди хочуть більше та більше. Так ми, люди, влаштовані – коли чогось досягаємо, то хочеться більше. Але ніколи моїм мотиватором не були гроші, мене мотивували творчість та люди. Я завжди любив дивитись, як люди танцюють під пісні, які в нас вийшли. Тому я класно розвивав себе тут, – співак.

До початку повномасштабної війни в Україні співак із сім'єю вирушив на відпочинок до Іспанії. Після вторгнення РФ артист співпрацював із благодійними фондами та збирав гуманітарну допомогу українцям. У липні після закінчення благодійного європейського туру Life will win MONATIK повернувся на батьківщину і дав перший концерт у київському метро.

Новини по темі: MONATIK