Завантажити ще

Вперше в історії конкурсів краси до участі у "Міс Всесвіт" допустять заміжніх дівчат та навіть мам

Вперше в історії конкурсів краси до участі у
Фото: Getty Images

Оргкомітет конкурсу краси "Міс Всесвіт" пішов на безпрецедентні зміни правил - з 2023 року за корону зможуть змагатися заміжні та вагітні жінки і ті, які вже мають дітей. Залишилися лише обмеження щодо віку - від 18 до 28 років. Про повідомили в оргкомітеті "Міс Україна Всесвіт".

- Раніше цього року організація "Міс Всесвіт" проводили опитування серед своєї аудиторії та серед директорів національних конкурсів. Відгуки показали, що як команда "Міс Всесвіт", так і прихильники конкурсу вважають, що особисті рішення жінки не повинні бути перешкодою на шляху до її кар'єрного успіху. Останні дані також показали, що середній вік одруження для жінок та першої вагітності у всьому світі починається з 21 року, - сказано у повідомленні.

Останні роки увага до дискримінаційних правил конкурсів краси була прикута завдяки українці Вероніці Дідусенко. У 2018 році дівчина виграла корону «Міс Україна», але не повідомила, що має сина. Вероніку дискваліфікували і відібрали корону, але вона запустила кампанію, вимагаючи оргкомітети конкурсів краси зняти подібні обмеження.

"Міс Всесвіт-2022" пройде у грудні в Коста-Риці. Україну представить 28-річна Вікторія Апанасенко із Чернігова. Оргкомітет національного конкурсу відмовився від традиційного святкового шоу цього року та передав корону "I Віце-Міс Україна Всесвіт"-2021. 

"Міс Всесвіт" разом з конкурсами "Міс Світу", "Міс Інтернешнл" і "Міс Земля" входить до так званої великої четвірки конкурсів краси.