Завантажити ще

"Петро Олексійович спився б ще на коронавірусі". Найкращі воєнні жарти з концерту "Доброго вечора, ми з України"

Фото: Костянтин Голубєв

У Варшаві пройшов благодійний концерт "Доброго вечора, ми з України", на якому виступили музиканти та коміки, щоб зібрати гроші для фонду Маші Єфросініної на допомогу українським дітям. Ми зібрали найкращі жарти гумористів на тему війни та навколо неї.

Наталія Гаріпова

Як і всі люди, я не дуже вірила в те, що почнеться війна. Тому складала у тривожну валізу не дуже потрібні речі. Рукавички від двох різних наборів, прищіпки та скраб. Чомусь я вирішила, що я на війні повинна бути добре відлущена. Який скраб, якщо ти навіть про свої пахви згадуєш десь на 20-й день війни.

***

Як можна повірити в те, що у хату до бабусі прийшли кадировці, і вона радісна пішла їх зустрічати. У вас є хоч один знайомий, який чекає, коли до нього додому прийде кадировець? Я впевнена, що навіть дружина кадировця спочатку, коли він приходить додому, вистрибує у вікно.

***

Я розумію, що не можна недооцінювати ворога, він має зброю. Але іноді просто соромно за те, з ким ми воюємо, щодо інтелекту. Кадиров хоче вбити Бандеру, який помер у 59-му році в Мюнхені. Білоруська влада сказала своїм жінкам замість прокладок виходити на свіже повітря. Так-так, це ж перше, що ми робимо в перший день критичних днів - біжимо гуляти пшеничним полем. Рогозін у себе в акаунті, коли Зеленського висунули на Нобелівську премію миру, написав "На Шнобелівську". Шнобелівська! Ми воюємо з молодшим братом, якому ти говориш "в інститут" - "в шмінститут".

***

Валерій Жидков

Зеленський молодець, але з погляду везіння, каденція йому випала чарівна. Петро Олексійович спився ще б на коронавірусі.

***

З російських політиків наймудрішим на даний момент виявився Володимир Жириновський.

***

Максим Коновал (Білорусь)

Вас не вражає, скільки причин вигадує російська пропаганда, щоб виправдати війну з Україною? В Україні фашисти, в Україні – нацисти, в Україні – сатаністи. Просто беруть слова, що закінчуються на "істи". Скоро говоритимуть – гітаристи, візажити, онаністи. Все у небезпеці! Так почнеться демастурбітезація!

***

Щодня друкуються дедалі більше безглузді ідеї. Україну вигадав Ленін, в Україні біологічна зброя, виявляється Вєрка Сердючка - мужик. Як взагалі таке можна припустити? Думаю, скоро ведучі російських новин сидітимуть і казатимуть: "А ви знаєте, як в Україні називається відбір на "Євробачення"? Нацвідбір. Які ще вам потрібні докази?".

***

Усі санкції, які вводяться проти Росії, автоматично накладаються на Білорусь. Лукашенко незрівнянний оптиміст, він постійний оптиміст "На санкції нам байдуже. Я прочитав у "ВКонтакте "Все, що нас не вбиває - робить нас сильнішим". Тьху на ці санкції.