Завантажити ще

Астаф'єва звинуватила артистів у зароблянні грошей на благодійних концертах: Де ті мільйони?

Астаф'єва звинуватила артистів у зароблянні грошей на благодійних концертах: Де ті мільйони?
Фото: скріншот відео youtube.com/Gončarova

Співачка Даша Астаф'єва не вірить у щирість деяких колег, які під час війни дають благодійні концерти по всьому світові. В інтерв'ю YouTube-каналу "Гончарова" виконавиця припустила, що частина цих зірок, користуючись нагодою, заробляє на своїх виступах чималі суми.

- Ти їх бачила, чула? Ну послухай їх звернення, подивися. Вони не дуже відверті. Якщо їх слухають і це спрацьовує... іноді вони кажуть, що заробляють мільйони. Де ті мільйони, де ці докази? –  запитала у ведучої Даша. - Просто сядь і подивися виступи. Це люди, котрі не чули вибухів. Я їх не звинувачую, але я не вважаю, що це відверто, що це чесно.

Імена артистів Астаф'єва не назвала, але зауважила, що благодійні тури кардинально відрізняються від виступів зірок для ЗСУ.

- Співати пісні, виступати та бачити військових – це зовсім інше. Співати та кайфувати від того, що ти на сцені, лити сльози, де дмуть вентилятори, світить світло. Я не говоритиму хто, але багато зірок саме це і роблять. Вони заробляють гроші. Зараз дуже слушний час, щоб заробити. Вони кажуть, що це є благодійність. Але я думаю, що вони заробляють гроші, – уточнила співачка.

Артистка додала, що сама зіткнулася з благодійними фондами, розподіл коштів у яких її шокував. Астаф'єва наголосила, що деякі організації забирають собі близько 20% від суми збору.

Сама Астаф'єва не планує їздити по країні з концертами і не має натхнення на написання пісень.

– Я зараз не хочу цих ефірів. Не хочу писати пісні українською мовою та заробляти. Щоб мене десь крутили. Я дізналася, яка у мене справжня ціна. Мені нічого не потрібно, - зауважила виконавиця.

З перших днів війни артистка активно допомагає волонтерам – готує їжу для військових на кухнях київських ресторанів. А нещодавно Астаф'єва стала ведучою проекту "Зірковий шлях" на каналі "Україна". У програмі вона замінила Альону Вінницьку, контракт каналу із якою закінчився після 8 років роботи.

Новини по темі: Даша Астаф'єва Зірки