Завантажити ще

Нова професія: Суржиков знімає «Бандерівське смузі», а Кошмал відкрила магазин

Нова професія: Суржиков знімає «Бандерівське смузі», а Кошмал відкрила магазин
Фото: Instagram.com/dmitry_surzhykov/

Зустріти акторів на знімальному майданчику сьогодні майже неможливо. Так, є поодинокі випадки. Приміром, режисер Олег Туранський таки дознімав 12-серійний детектив «Гарячий» - без вибухів і гучних пострілів та з дублерами акторів, які пішли захищати Україну або виїхали за кордон. «Кріпосну» взагалі «перевезли» до Польщі.

Хтось із акторів воює, хтось – волонтерить та намагається якось заробити на життя. Як нині живуть і чим займаються ті, кого ми звикли бачити на екрані?

Дмитро Суржиков знімає гостросатиричні скетчі

Актор театру та кіно, сценарист та режисер Дмитро Суржиков, окрім того, що волонтерить та грає благодійні вистави, знімає проєкт «Бандерівське смузі». Це невеличкі гостросатиричні скетчі про наше сьогодення.

- Поки весь православний світ очікує сходження благодатного вогню, ми продовжуємо запалювати інформаційно-гумористичний простір власноруч. Чергова порція нашого «Бандерівського смузі» вже готова і летить в бік окупанта! Одна палаюча «Москва» вже пішла на дно, прийде час і для іншої! Віримо в перемогу! Віримо в ЗСУ! – говорить про свій проєкт Суржиков.  

За словами актора, навіть у важкі часи варто посміхатися, адже психологічна рівновага допомагає ефективніше боротися з ворогом.

Зйомки сатиричного скетч-шоу знімають у Кам’янці-Подільському. У скетчах вже зіграли власне сам Дмитро Суржиков, Станіслав Боклан, Віталіна Біблів, Олеся Жураківська, Наталія Кленіна. 

Олексій Смолка таксує

Олексій Смолка зіграв Сергія Карасюка в «Слузі народу», Олексія Гохмана в «Сувенірі з Одеси», Волкова у «Звонарі», Степана Каблукова в «Суботі»… А тепер, як зізнався актор, він таксує.

Є у Олексія й інші таланти. В інтерв’ю «КП в Україні» Смолка розповідав, що за першою  освітою він - вчитель образотворчого мистецтва, і навіть викладав у 1-3-х класах. Також навчав акторської майстерності. А ще, зі слів його друзів, Олексій прекрасно готує. Свого часу навіть в 50-ку «МастерШеф» потрапив, але через зйомки в кіно акторові довелося відмовитися від участі в кулінарному реаліті. Однак готувати і вдосконалювати свою майстерність на кухні не перестав.

Олексій Смолка на зйомках ще в мирному житті. Фото: Facebook.com/Smolka.Aleksey/

Олексій Смолка на зйомках ще в мирному житті. Фото: Facebook.com/Smolka.Aleksey/

Олена Турбал – вихователька в дитсадку

Олена Турбал знімалася у таких стрічках, як «Вікно життя», «Ніч Святого Валентина», «Жіночий лікар», «Нюхач», грала в київському театрі «Браво». Сьогодні акторка волонтерить в польському дитячому садку та допомагає адаптуватися нашим діткам.

- Діти - наші найкращі вчителі. Вони вчать нас величезному терпінню, радості маленьким речам, безумовній любові. Я мрію, аби всі діти на цій землі були щасливими і здоровими! Аби ці тендітні душі лише посміхались. На жаль, мої мрії - це лише мрії, бо дорослі, колись дуже травмовані діти, тепер вершать тероризм і геноцид. І ще є дорослі, які вдають, що все ок і так нібито нормально. Бог усім суддя. Я впевнена, всі вони поплатяться за кожну дитячу сльозу. Платити будуть поколіннями, - переконана Олена.

Олена Турбал тепер волонтерить у дитячому садочку. Фото: Facebook.com/turbal.lena/

Олена Турбал тепер волонтерить у дитячому садочку. Фото: Facebook.com/turbal.lena/

Катерина Рубашкіна працює в ресторані

Катерина Рубашкіна – провідна акторка Театру «Особистості». Хто дивився «Скажене весілля» та «Скажених сусідів», запальна бібліотекарша – це вона. Ось уже чотири місяці Катерина живе в Австрії.

- Працюю у великому ресторані, в сервісі, в глибинці Австрії. І кожен день думаю про те, що буду про це згадувати з посмішкою. На цьому і тримаюсь, - каже вона.

Як зізнається Рубашкіна, покинути країну для неї було дуже важким рішенням:

- Якби не дитина, ні за які гроші не поїхала б. Я знаю багатьох, які також з криком, постійним плачем, відчаєм покидали рідну домівку. Спочатку Болгарія, зараз Австрія. Важко? Так! Хочеться додому? Постійно! Сумую за рідними? Дуже! Але ми захищені, про нас піклуються, в нас є дах та їжа! В нас є тихе небо!

Катерина Рубашкіна нині працює в ресторані. Фото: Facebook.com/katerina.rubashkina/

Катерина Рубашкіна нині працює в ресторані. Фото: Facebook.com/katerina.rubashkina/

Анна Кошмал розпочала власну справу

- Я не думаю про свою кар‘єру, для мене це зараз не має жодного значення, - зізнається Анна Кошмал. - Мене не цікавлять жодні кастинги, проби та закордонні проєкти. Та я б залюбки грала будь-де в Україні благодійні вистави, якби мала таку можливість.
Я хочу лишатися тут і переживати цю війну із своєю країною. Я відчуваю себе тут потрібною, корисною і вдома.

Незважаючи на складні часи, акторка таки вирішила відкрити свою власну справу.

- Якби не війна, 28 лютого ми планували відкрити магазин натуральних засобів догляду за шкірою виключно українського виробництва Plantanna, над створенням якого ми з чоловіком працювали не один місяць, - розповідає Кошмал. - Ми збирали все найякісніше і навіть почали створювати власну лінійку базових засобів. В нас ви знайдете крем для обличчя, рук і тіла, мило, шампунь, гель для вмивання і ще багато всього, що подбає про ваше тіло. Це було прекрасним рішенням. Одразу в моєму житті з‘явилися люди-янголи, що стали мені опорою і допомогою. Варто тільки активізуватись, щось затіяти, Всесвіт одразу підхоплює мій ентузіазм і втілює його іноді навіть без моєї участі. А все тому, що я більше не боюсь, знову довіряю, знову вірю у краще і дбаю про себе.

Анна Кошмал відкрила свій магазин. Фото: Instagram.com/smorkovkina

Анна Кошмал відкрила свій магазин. Фото: Instagram.com/smorkovkina