Завантажити ще

Ілон Маск спростував, що мав роман із дружиною співзасновника Google Бріна

Ілон Маск спростував, що мав роман із дружиною співзасновника Google Бріна
Фото: Сол Мартінес/Getty Images

Американський мільярдер Ілон Маск спростував зв'язок із дружиною співзасновника Google Сергія Бріна, який начебто став причиною розлучення пари. Глава Tesla у Twiiter назвав ці припущення ЗМІ маренням.

- Повна маячня. Сергій і я – добрі друзі. І вчора ввечері ми були разом на вечірці! Я бачив Ніколь лише двічі за три роки. Обидва рази – в оточенні інших людей. Нічого романтичного, – запевнив Маск.

Про те, що Макс і колишня дружина Бріна Ніколь Шанахан мали інтрижку, повідомило видання Wall Street Journal з посиланням на власні джерела. У газеті говорилося, що роман пари спонукав Бріна подати на розлучення з Шанахан на початку цього року і поклав край довгій дружбі мільярдерів.

На початку липня видання The Insider повідомило, що Маск має дітей-двійнят, про яких ніхто не знав. Хлопчиків бізнесменові нібито народила його підлегла Шівон Зіліс. Жінка є керівником компанії Маска під назвою Neuralink, яка займається розробкою та дослідженням нейронних імплантів. Інформація просочилася в пресу, коли Маск та Зіліс подали заяву про зміну прізвища близнюків. Вони захотіли дати хлопцям подвійне прізвище Зіліс-Маск.

 

Новини по темі: Ілон Маск Відносини