Завантажити ще

Ілон Маск повідомив про спроби російських хакерів зламати Starlink

Ілон Маск повідомив про спроби російських хакерів зламати Starlink
Фото: mil.in.ua

Російські хакери щосили намагаються зламати платформу супутникового інтернету Starlink. Про це у Twitter повідомив голова компанії Ілон Маск.

- Starlink досі чинила опір спробам російської кібервійни заглушити і зламати систему, але вони нарощують свої зусилля, - наголосив Маск.

Видання Reuters при цьому повідомило, що РФ також стояла за кібератакою, яка відключила на початку війни десятки тисяч модемів у США, Великій Британії, Канаді та ЄС. А Атака на мережу KA-SAT Viasat припала саме в той момент, коли російська бронетехніка входила в Україну.

-Відключення Viasat залишається найпублічнішою кібератакою, здійсненою після вторгнення Росії в Україну, частково тому, що злом мав негайні наслідки для користувачів супутникового інтернету по всій Європі, а також тому, що модеми, що вийшли з ладу, часто доводилося замінювати вручну, - підкреслило видання.

Компанія Starlink Ukraine була зареєстрована в нашій країні 27 квітня. Вона буде представництвом американської компанії-виробника космічної техніки SpaceX Ілона Маска. Кількість завантажень програми Starlink, яка потрібна для забезпечення інтернетом від відповідних супутників компанії Ілона Маска, в Україні з 26 лютого зросла з нуля до 215 тисяч. Це 58% від загальної кількості по всьому світу.

8 травня Рогозін погрожував Маску відповідальністю за передачу систем супутникового Інтернету Starlink для потреб українських військових у Маріуполі, зокрема, бійців полку "Азов". У відповідь Маск іронічно зазначив, що якщо він «помре за загадкових обставин», то було б приємно знати Рогозіна.

Новини по темі: Ілон Маск хакери