Завантажити ще

Нікіта Добринін став ведучим проекту "Життя відомих людей"

Нікіта Добринін став ведучим проекту

Новим ведучим проекту 1+1 "Життя відомих людей" (ЖВЛ) став Нікіта Добринін. У новому сезоні він замінить Богдана Юсипчука та Віру Кекелію. Про це повідомили в ефірі програми "Сніданок з 1+1".

- Я зрозумів, що на "Голосі" ми займалися тим, чим зараз займатимемося в "ЖВЛ" - це нове життя відомих людей. Ми із талановитих людей робили відомих людей. Тоді ж ще ніхто не знав про Марію Яремчук, Арсена Мірзояна, Тоню Матвієнко. Хочемо продовжувати це робити в "ЖВЛ". Як мені здається, сьогодні вже немає поняття "зірок", "селебріті". Наразі зірками стають звичайні люди, які вміють і хочуть щось робити для перемоги, для країни, надихати своєю творчістю. І мені хочеться розповідати у "ЖВЛ" саме про таких людей, – зазначив Добринін.

З початку війни РФ в Україні програма "ЖВЛ" переїхала на телеканал ТЕТ. За словами генпродюсера телеканалу ТЕТ Оксани Петришин, у нових випусках проекту глядачів познайомлять ближче з новими героями України та розкажуть про їхні подвиги, а також про те, як змінилося життя відомих людей в умовах війни. Прем'єра нового сезону проекту відбудеться 8 серпня.

Добриніну 34 роки. Він теле- та радіоведучий. На телебаченні із 2006 року. У 2011 році був 3G-репортером вокального шоу "Голос країни", "Я Люблю Україну". Пізніше був ведучим ранкового проекту М1 "Guten Morgen" та "Золотого грамофону". У 2019 році став героєм реаліті СТБ "Холостяк", де вибрав блогера Дашу Квіткову. Це єдина пара української версії проекту, що склалась після фіналу. У травні 2020 року НІкіта та Даша одружилися, а через три місяці зіграли весілля. Подружжя має однорічного сина Лева.

Що за шоу

"ЖВЛ" - програма, де розповідають ексклюзивні історії із життя знаменитостей: зірок шоу-бізнесу, спортсменів, політиків та бізнесменів - людей, яких знають в Україні та світі, які є частими гостями червоних доріжок. Прем'єра проекту відбулася у 2019 році. Першими ведучими шоу стали актор Богдан Юсипчук та співачка Tayanna. За рік артистку замінила в ефірі Віра Кекелія.

Новини по темі: телеведучий Телебачення