Завантажити ще

Ведучий "Богіні шопінгу" Мартинчик заявив, що його не брали на ТБ через українську мову

Ведучий
Фото: instagram.com/leonid.martynchyk

Телеведучий та фешн-експерт Леонід Мартинчик зізнався, що його не брали працювати на ТБ до того часу, допоки на екрани не вийшов проект "Богиня шопінгу". Причиною тому нібито стали українська мова та діалектизми, які на той час ведучі практично не використовували у кадрі.

– Кілька років тому ухвалили закон про квоти щодо української й російської мов. Я одержав роботу: мене запросили вести шоу "Богиня шопінгу". Адже за новим законом основний ведучий кожного телешоу мав говорити українською. Раніше на мене навіть і не глянули б. Знайшовся б хтось значно рейтинговіший, цікавіший, харизматичніший, відоміший, популярніший, розумніший, ніж я. Але ні. Знайти у країні під назвою Україна чоловіка, який розуміється на моді й стилі і розмовляє українською, було неможливо. Можливо, й формат шоу не мій, і може, я був надто гнидистий. Та тільки момент моєї україномовності дав мені шанс навчити країну тим важливим елементам етикету, стилю, пропорцій та багато чого іншого, що я зумів привнести у шоу, змінивши його та трохи його глядачок, - розповів він у Instagram.

Мартинчик додав, що наразі знання української мови дає більше можливостей, ніж раніше. Телеведучий навів як приклад українських художників, танцюристів, поетів та режисерів, які постраждали через свою діяльність за часів СРСР.

- Проявіть інтелект і зрозумійте, що вся риторика та риторика "какая разніца" - це частина російської пропаганди. Різниця є. Тому що якби її не було, цих людей не вбили б, книги б не спалювали, традиції не знищували, а рашисти не витирали б ноги вишитими рушниками, коли поруч купа махрових рушників, - уточнив Леонід.

Раніше співачка Ірина Федишин заявила, що їй гидко слухати пісні російською мовою. Співачка впевнена, що після звірств російської армії в нашій країні українці мають обстоювати право на все своє і не піддаватися на маніпуляції у мовному питанні.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Леонід Мартінчик🇺🇦🕊 (@leonid.martynchyk)

 

Новини по темі: Телебачення телеведучий