Завантажити ще

Бредлі Купер зустрічається з помічницею Хілларі Клінтон

Бредлі Купер зустрічається з помічницею Хілларі Клінтон
Фото: Джеймі Маккарті/Дімітріос Камбуріс/Getty Images

Голлівудський актор Бредлі Купер зустрічається помічницею Хілларі Клінтон Хумой Абедін. Пара разом уже кілька місяців. Про це пише журнал People.

За даними видання Page Six, 47-річного артиста та 45-річну асистентку політика познайомила головний редактор Vogue Ганна Вінтур. Повідомляється, що і Купер, і Абедін відвідали Met Gala 2022 у Нью-Йорку 2 травня, але прийшли на захід окремо, щоб не привертати зайвої уваги. Ні актор, ні його нова кохана поки що не прокоментували свої стосунки.

До зустрічі з Абедін Купер перебував у відносинах із російською моделлю Іриною Шейк. Пара була разом із 2015-го і розлучилася після чотирьох років життя. Екс-закохані виховують 5-річну доньку Лею.

До знайомства з Купером помічниця Клінтон була одружена з колишнім конгресменом Ентоні Вайнером, якому народила сина. Минулого року Абедін випустила книгу «І те, й інше: життя у багатьох світах», де розповіла про сексуальні скандали екс-чоловіка та про те, як ці розбіжності вплинули на президентську кампанію Клінтон у 2016 році.

 

 

Новини по темі: Бредлі Купер Відносини