Завантажити ще

Екс-наречена Кличко Панеттьєрі зізналася, що страждала від алкогольної та наркотичної залежності

Екс-наречена Кличко Панеттьєрі зізналася, що страждала від алкогольної та наркотичної залежності
Фото: Аманда Едвардс/Getty Images

Колишня наречена Володимира Кличка актриса Хайден Панеттьєрі зізналася, що мала залежність від алкоголю та наркотиків. Артистка зловживала забороненими речовинами, коли тільки-но починала акторську кар'єру. Про це вона розповіла в інтерв'ю People.

За словами Панеттьєрі, вперше їй дав наркотики хтось із оточення. Учасник команди пояснив це тим, що з їхньою допомогою вона почуватиметься впевненіше під час інтерв'ю.

- Я не думала, що це недоречно, чи якісь двері відчиняться для мене, коли справа дійде до моєї залежності, - зазначила актриса в інтерв'ю.

Хайден додала, що спочатку від шкідливих звичок її рятувала робота. За контрактом, під час зйомок вона мала бути у тверезому стані. Проте згодом ситуація погіршилася. Хейден вдалося зав'язати з наркотиками та алкоголем під час вагітності, проте після пологів у артистки почалася депресія і вона знову почала зловживати.

- У мене ніколи не було бажання образити мою дитину, але я взагалі не хотіла бути з нею. У моєму житті був лише сірий колір, - уточнила актриса.

Шкідливі звички також спричинили розрив відносин акторки з боксером Володимиром Кличком. Панеттьєрі приховувала від коханого, що вживає алкоголь.

- Він не хотів бути поруч зі мною. Я сама не хотіла бути поруч із собою. Але опіати та алкоголь робили хоч щось, щоб я на мить відчула себе щасливою. А потім я почувала себе ще гірше, ніж було раніше. Я була в циклі саморуйнування, — згадала артистка.

У 2018-му актриса відправила дочку жити до Києва разом із батьком, а пізніше потрапила до лікарні через проблеми із забороненими речовинами. Тоді лікарі попередили Панеттьєрі – якщо вона не перестане зловживати, то її печінка просто не витримає. У підсумку артистка погодилася на лікування та провела вісім місяців у реабілітаційному центрі.

- Це було найважче, що мені колись доводилося робити. Але я хотіла бути їй гарною мамою – а іноді це означає відпустити, – пояснила зірка рішення залишити дочку з батьком.

Хайден Панеттьєрі та Володимир Кличко познайомилися у 2009 році. У 2011-му пара розлучилася через напружені графіки, але через два роки знаменитості дали відносинам другий шанс і оголосили про заручини. За п'ять років стосунків Кличко так і не одружився з акторкою, яка у 2014-му народила йому доньку Каю-Євдокію. Після розлучення пари спортсмен разом із спадкоємицею живуть в Україні. До війни Хайден часто літала до Києва для зустрічі із дочкою.

Актриса приховувала алкогольну залежність від боксера Володимира Кличка Фото: Vittorio Zunino Celotto/Getty Images

Актриса приховувала алкогольну залежність від боксера Володимира Кличка Фото: Vittorio Zunino Celotto/Getty Images