Завантажити ще

Наталія Могилевська зібрала аншлаг, дебютувавши у театрі з моновиставою

Наталія Могилевська зібрала аншлаг, дебютувавши у театрі з моновиставою
Фото: Надано агентством M1AGENCY

Співачка Наталія Могилевська дебютувала у театрі в якості акторки, зібравши аншлаг на моновиставі «Я вдома». Її прем'єра відбулася 28 червня на сцені Національного театру ім. Лесі Українки. Кадрами постановки зірка поділилася з підписниками у Instagram.

Автором сценарію та режисером моновистави виступила сама Наталія Могилевська. На її створення артистку надихнули події війни, які вона пережила разом із українцями у Києві.

- Я з дитинства дуже люблю театр і не могла уявити, що колись дійсно буду тут. Але ті концерти, які крок за кроком проходили в метро, ​​у військових частинах, проходили без музикантів. І це надихнуло мене на спектакль. Я одна на сцені просто співаю та читаю вірші, – розповіла про прем'єру Наталія в ефірі телемарафону "Єдині новини".

Постановкою займалася Ольга Семешкіна, а продюсером виступила діджитал-директор М1 Нонна Кондрашова, яка раніше працювала над музичним фільмом про Ірину Білик "Без гриму". Вірші, які глядач чує зі сцени, написав поет Юрій Рибчинський. З ним зірка була на зв'язку щодня з 24 лютого. Наступну моновиставу Могилевська зіграє 5 липня.

Раніше артистка розповіла, що російські окупанти знищили її будинок у Бучі - житло було повністю розкрадено та розбомблено армією РФ під час їхнього відступу.

Фото
Фото
29 Червня17:36