Завантажити ще

Брюс Вілліс закінчує кінокар'єру через розлад мови.

Брюс Вілліс закінчує кінокар'єру через розлад мови.
Фото: instagram.com/brucewillisbw

Сім'я знаменитого американського актораБрюса Вілліса оголосила, що актор іде з професії після того, як у нього діагностували афазію - розлад мови, спричинений пошкодженням головного мозку, що впливає на здатність людини спілкуватися. Члени сім'ї 67-річного Вілліса (день народження актор відзначив 11 днів тому) 30 березня опублікували спільну заяву в соцмережах, у якій оголосили про звільнення актора на пенсію.

- Ми всією сім'єю хотіли повідомити чудовим шанувальникам Брюса, що наш улюблений Брюс має деякі проблеми зі здоров'ям, і нещодавно йому поставили діагноз "афазія", який впливає на його когнітивні здібності, - йдеться у заяві. - Внаслідок цього з великим жалем Брюс відмовляється від кар'єри, яка так багато для нього означала.

Рідні "міцного горішка" не приховують, що це справді складний час їхньої родини.

- Ми дуже вдячні вам за ваше незмінне кохання, співчуття та підтримку, - йдеться у заяві. - Ми проходимо через це як міцна сімейна одиниця і хотіли інформувати його шанувальників, бо знаємо, як багато він для вас означає, як і ви для нього. Як завжди каже Брюс: "Живіть", і разом ми плануємо зробити саме це!

Акторська кар'єра Вілліса розпочалася в ранніх 1980-х з епізодичних ролей у таких фільмах, як «Вердикт» Сідні Люмета. А зіркою він став до кінця 80-х завдяки головній ролі в телесеріалі ABC "Детективне агентство «Місячне світло» та ролі Джона Макклейна в бойовику 1988 року «Міцний горішок», який перетворився на успішну кінофраншизу. За чотири десятиліття акторської кар'єри фільми Вілліса 5 мільярдів доларів у всьому світі.

Вілліс був в офіційному шлюбі з актрисою Демі Мур із 1987 по 1998 рік. Пара познайомилася у розпал зйомок фільму "Побачення наосліп" і зіграла весілля через чотири місяці. Подружжя розлучилося через сім років. Ходили чутки, що причиною розлучення пари стала інтрижка Вілліса з акторкою Мішель Хойт. Він нібито завів її після флірту Мур із Леонардо Ді Капріо. Сама актриса ці чутки заперечує, наполягаючи, що на той час не була готова до шлюбу.

У екс-коханих троє спільних дітей – дочки Румер, Скаут та Таллула. Незважаючи на розлучення, зараз пара підтримує дружні стосунки.

З 2011 року Брюс одружується з моделлю Еммою Хеммінг, яка молодша за нього на 23 роки. У подружжя двоє дочок – 9-річна Мейбел Рей та 7-річна Евелін Пенн.