Завантажити ще

Фейки про зірок - 2021: у Мартиновської роман із Ярославським, а у Данилка невиліковна хвороба

Фейки про зірок - 2021: у Мартиновської роман із Ярославським, а у Данилка невиліковна хвороба
Фото: Instagram.com/olga_martynovska/

Заголовки – наше все. А в гонитві за яскравим слівцем таке можна накрутити - мало не здасться. Та й читачі часто далі заголовка не читають або не вникають, тому запам'ятовуються запаморочливі фразочки, вирвані з контексту.

Втім, іноді й самі зірки, бажаючи підігріти інтерес до своєї персони, висловлюються свідомо або двозначно, або залишають у своїй історії багатокрапку, щоб понагонити інтриги. Так і народжуються чутки.

Що зі сказаного в новинах виявилося фейком цього року – підбиваємо підсумки 2021-го, щоб бути спокійними за улюблених артистів.

Катерина Кухар не вагітна

Фразою «я при надії» 39-річна прима-балерина приголомшила всіх у прямому ефірі шоу «Танці з зірками». Коментуючи виступ Олександри Зарицької, Кухар сказала:

«Нарешті у цьому контемпі ви розкрили ваші крила, літали над паркетом. Я повірила в історію вашого кохання! І, мабуть, я сьогодні така емоційна, бо «при надії».

Після її заяви у залі повисла пауза. Навіть майстер імпровізації Юрій Горбунов не одразу зрозумів, що відбувається.

Нарешті в цьому контемпі ви розкрили ваші крила, літали над паркетом. Я повірила в історію вашого кохання! І, напевно, я сьогодні така емоційна, бо «при надії

Наступного ж дня в пресі стали писати, що Катерина Кухар вагітна третьою дитиною і йде зі сцени. Але насправді все виявилося не так. Прима-балерина стійко витримала паузу в тиждень, не даючи жодних коментарів, і лише в ефірі шоу зізналася, що вона «при надії», але – творчої.

 

В інтерв'ю «КП в Україні» Катерина Кухар пояснила, що вона зовсім не обмивалася, як робили припущення журналісти.

«На той час ми якраз займалися міжнародним балетним фестивалем «Серж Ліфар де ля данс». Ми його робили у важкий для артистів час, Київ якраз увійшов до червоної зони, у нас були обмеження – і для мене, і для Стоянова (чоловік Катерини, прем'єр балету Олександр Стоянов. – Авт.) це був дуже великий стрес, ми знаходилися у напрузі, тому впевнена, що будь-хто, хто відроджував би міжнародний фестиваль у такий важкий період, сказав би те саме, - каже Кухар. – Фестиваль не проводився з 2006 року, з цього періоду ніхто не міг подужати цей найскладніший міжнародний проект, а у планах у нас ще й проведення конкурсу. Ми справді виношували цей фестиваль як дитину. І я так сказала, бо так відчула на той момент».

Але за словами Каті, після цього ефіру чоловік на ній відігрався.

«На день народження доньки, який був 21 листопада, він зробив мені сюрприз. Я прокинулась від того, що мене розбудив чужий жіночий голос, – продовжує прима-балерина. - Виходжу в коридор, дивлюся, стоїть панночка з цуценям на руках. І я зрозуміла, що попала. А Стоянов мені й каже: Ти ж віщувала. Будь ласка, тобі третя дитина».

Катерина та Олександр виховують двох дітей: 12-річного сина Тимура та 7-річну доньку Настю.

Катерина Кухар не вагітна, однак у неї все ж таки з'явилося «третє дитя»-цуценя породи мальтипу. Фото: Instagram.com/ekaterinakukhar_official/

Катерина Кухар не вагітна, однак у неї все ж таки з'явилося «третє дитя»-цуценя породи мальтипу. Фото: Instagram.com/ekaterinakukhar_official/

У Софії Ротару все чудово

Про 74-річну Софію Михайлівну що тільки не пишуть. З останніх новин - нібито слухачі під час виступу артистки в Німеччині помітили, як у неї тремтять руки, а це свідчить про хворобу Паркінсона. Але син Ротару Руслан Євдокименко заявив, що все це нісенітниця і зірка почувається чудово.

«Якщо люди бачать лише те, що в неї трясуться руки, то Бог їм суддя. Я бачу у цьому відео інше. У нас все чудово. Пандемія нас ще не торкнулася і сподіваємось, що не торкнеться»,

висловився Руслан Євдокименко.

Молодша сестра Софії Ротару Ауріка теж спростувала чутки про те, що артистка нездорова. За словами Ауріки, ці інфоприводи вигадує преса, щоб про щось писати.

«Це, дякувати Богу, плітки. Все життя пишуть... Коли вона була худа, писали, що в неї туберкульоз, що вона хворіє. У свій час навіть писали, що вона померла. Я говорю, Господи, люди, вам робити нічого? Дякувати Богу, вона здорова і проживе ще довго. Просто пушку хтось пускає, не знаю, кому це потрібно. То заміж видають, то вона хворіє. Нехай люди не думають, що це так. Все нормально», - сказала артистка в інтерв'ю ютуб-проекту «Вечеря з Dorotye».

Кілька років тому в інтерв'ю «КП в Україні» Ауріка розповідала, що вони із сестрою часто зустрічаються:

«У нас є гарне заняття: збираємось ми і Оксана, це давня Соніна подруга, і втрьох граємо у преферанс. Проводимо час чудово».

Софія Ротару із сином Русланом під час літнього відпочинку у Форте-деї-Мармі в Італії. Фото: Instagram.com/rus_yevdokymenko/

Софія Ротару із сином Русланом під час літнього відпочинку у Форте-деї-Мармі в Італії. Фото: Instagram.com/rus_yevdokymenko/

Ніна Матвієнко не розлучається

«Ніна Матвієнко розлучається з чоловіком після 50 років шлюбу», - такими заголовками рясніла преса після інтерв'ю Ніни Митрофанівни наприкінці жовтня цього року. У ньому 74-річна артистка зізналася, що сама попросила чоловіка Петра Гончара її покинути. Художник переселився на дачу, розташовану за 60 кілометрів від Києва.

«Я попросила чоловіка, щоб він мене покинув, – розповіла народна артистка у проекті «Позаочi». - Він вважав, що має ще своє життя, яке він вибрав. Не було жодного скандалу, нічого. Було розуміння, що від нього вже ніякого толку в будинку. Я сказала йому: «Іди собі, живи на дачі. Малюй. Скажи людям, що я погана чи ще щось. Говори про мене, що хочеш». І всі кажуть тепер, що він мене покинув. Щоб захистити його честь, я відповідаю: Ну, так.

Проте після співачка вже пошкодувала, що була такою відвертою. Адже все насправді не зовсім так.

«Жаль, що я про це сказала, тому що люди це роздмухали сильно. Ми не розлучатимемося. Не дочекаєтесь! Я європейка. Я українка. Посварилися. Потрібно давати другий шанс. Це сталося, тому що багато людей у ​​домі. Не витримав він, а потім я, – пояснила Матвієнко у розмові з «ЖВЛ». - Люди лікуються. Якась переоцінка відбувається. Він сказав: як Тоня вибереться – повернеться. Це його будинок».

Ніна Матвієнко і сама каже, що жити з дітьми та онуками під одним дахом важко. Проте, як нещодавно зізналася її дочка Тоня, вони з чоловіком Арсеном Мірзояном купили власну квартиру. Хоча з'їжджати поки що не збираються, бо це новобудова та будинок ще добудовується.

Ніна Матвієнко каже, що не збирається розлучатися із чоловіком Петром Гончаром. Фото: Instagram.com/tonya_matvienko/

Ніна Матвієнко каже, що не збирається розлучатися із чоловіком Петром Гончаром. Фото: Instagram.com/tonya_matvienko/

Андрій Данилко живий-здоровий

Новини про тяжку хворобу 48-річного Андрія Данилка здебільшого активно тиражують російські ЗМІ. Мовляв, артист зник зі сцени через невиліковну хворобу. Але й наші, буває, такими плітками не гребують.

Олії у вогонь в квітні цього року підлив продюсер артиста Юрій Нікітін.

«Хочу сказати, що порівняно з тими депресіями, які він мав після 2007 року, він уже перебуває в чудовій формі. Тому що дуже довгий час він не міг творити, генерувати. Нічого не міг робити, виступати – нічого. У нього там серйозніші проблеми зі здоров'ям, ніж це може здатися. Велика група фахівців над цим працює. Лікарі не лише з України, а й з інших європейських країн», - відповів він на запитання про здоров'я Данилка в інтерв'ю «Зірковому шляху».

Звичайно, цю фразу Юрія Нікітіна кожен інтерпретував по-своєму. Згодом представники артиста навіть опублікували пост в інстаграмі Вєрки Сердючки.

«Люди, ви що, з глузду з'їхали? Андрій Данилко підправляє свої проблеми зі сном. Налагоджує циркадні ритми. Решта - норм»,

повідомив менеджмент Данилка.

Наразі Андрій є зірковим детективом шоу «Маска» і, як ми бачимо, виглядає у кадрі чудово. Нещодавно артист записав у Стокгольмі нову новорічну пісню Wild Christmas англійською мовою, виступав на «Музичній платформі», бере участь у записі новорічних телешоу. А також – заспіває на новорічній вечірці в елітному п'ятизірковому готелі у Дубаї. Загалом, як співає Вєрка Сердючка, «хорошо, все будет хорошо, все будет хорошо, я это знаю, знаю»…

Андрій Данилко сповнений енергії. Фото: Канал «Україна»

Андрій Данилко сповнений енергії. Фото: Канал «Україна»

Мартиновська та Ярославський просто друзі

Очевидно, шанувальникам так хотілося бачити суддю шоу «МастерШеф» 39-річну Ольгу Мартиновську та 42-річного Володимира Ярославського разом, що вони давно «одружили» їх у соцмережах. А ЗМІ час від часу виносили всі ці домисли до заголовків. Особливо після розказаної Олею історії:

«Чула багато: як вимогливо він ставився до роботи, як розбивав сотейники та пластикові смітники. Легенди ходили жахливі. І моє уявлення про нього було не найкращим.

Але це був лише початок. Щойно я народила Віру, мій уже колишній чоловік прийшов додому з неприємною звісткою: «Ярославський звільнив мене без причини». У подробиці не вдавався, а я й не хотіла чути.

У мене було багато розчарування та злості. Хіба ж можна залишати молоду сім'ю без заробітку? Моя «любов» до Вови теплилася.

Тим часом дочка підросла, а я розлучилася, переїхала до Франції і назад. За Ярославським спостерігала лише у фейсбуці, іноді заглядаючи на його сторінку. ⠀

Вова займався спортом, розвивався, а згодом став суддею «МастерШефа». Але моє ставлення до нього не змінилося – нелегко забувають ці образи.

Мабуть, усе на цьому й скінчилося б, якби не доля. Як можна по-іншому пояснити те, що ми знову зустрілися і зустріч змінила наші життя?

Цього разу на «МастерШефі». Декілька робочих днів і розмов вистачило, щоб зрозуміти: ми класна команда. Якщо Ектора я знала давно, то Вову лише відкривала собі. І дивувалась: так буває?

Із ним мені було просто. Ми відразу відчули спорідненість душ. Від ненависті до кохання залишався лише крок. Я впевнено його зробила і жодного разу не пошкодувала.

Весь цей рік парочка публікувала в мережі милі знімки вдвох, освідчувались один одному в коханні, а потім повідомили: скоро у них буде спільна «дитина», а пологи будуть партнерськими. Але, як виявилося, ці милі фотосесії були лише рекламою їхньої спільної кулінарної книги. У житті Ольга та Володимир – просто близькі друзі.

Втім, глядачі приписували Олі роман і з Ектором Хіменес-Браво. У таємничій дівчині на знімках Ектора, обличчя якої він завжди ховає, фанати шефа «впізнали» Мартиновську. І знову в пресі у Олі новий роман.

«Екторе Хіменес-Браво, нас розсекретили. Володимир Ярославський, вибач»,

жартувала вона у своїх сторіс.

Як зізнається Мартиновська, поки що її серце вільне, а її сім'я – це дочка Віра.

Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський «народили» книгу рецептів. Фото: Instagram.com/olga_martynovska/

Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський «народили» книгу рецептів. Фото: Instagram.com/olga_martynovska/

Аліна Гросу пластику не робила

Про пластичні операції 26-річної Аліни Гросу пишуть із завидною регулярністю, її зовнішність обговорюють пластичні хірурги - груди несправжні, видалила грудки Біша…

Але співачка стверджує протилежне: нічого із собою не робила, навпаки – дуже боїться хірургічного втручання. Навіть готова детектор брехні пройти, щоб нарешті закрити це питання.

«Все це дістало настільки, що хотілося б навіть на детекторі брехні відповісти. Ніж мого обличчя, грудей, фігури ніколи не торкався. Мені прикро і хочеться кричати, що я цього не робила. Взагалі пластику не дуже розумію, - розповіла Аліна Гросу в інтерв'ю «КП в Україні». - Я народилася з маленьким носом, все це бачили, мені у дитинстві постійно про це говорили. Мабуть, коли я якийсь період часу була відсутня, всі про це забули. Ніс у мене завжди був дрібний. Що стосується грудей, у мої 13 років вони були більші, і мене це трохи засмучує. У мене щічки були, вони і зараз є, але трохи здулися, хоча жодних зубів чи грудок Біша я собі не видаляла. Я той ще панікер! Та й до лікарів побоююся ходити, це для мене якесь пекло. Але якщо судити з коментарів, то вже все собі вирізала.

За словами Аліни, таке враження може виникати через обробку фото чи майстерне нанесення макіяжу.

«Можливо, це ще дається взнаки обробка фотографій, фотошоп, але це не моя заслуга, за цим стежить команда людей, мабуть, вони хотіли зробити мене ідеальнішою для аудиторії. Але я не така, – каже Гросу. - Бувають моменти, коли худну, і в мене більше виділяються вилиці. А якщо на фотосесії перебуваю під правильним кутом, обличчя взагалі овальне, не кругленьке. Скульптурування багато вирішує - воно допомагає виділити вилиці, зробити тоншим нос».

Аліна Гросу каже, що жодної пластики не робила та не збирається. Фото: Instagram.com/alina_grosu/

Аліна Гросу каже, що жодної пластики не робила та не збирається. Фото: Instagram.com/alina_grosu/