Завантажити ще

Little Big засудили війну РФ в Україні та емігрували до Лос-Анджелеса

Little Big засудили війну РФ в Україні та емігрували до Лос-Анджелеса
Фото: instagram.com/littlebigband

Російська група панк-рейв Little Big випустила кліп на пісню Generation Cancellation, в якому розкритикувала пропаганду та політику РФ, а також засудила дії влади, яка розв'язала війну в Україні. Учасники колективу заявили, що виїхали з країни і наразі перебувають у Лос-Анджелесі.

"Ми обожнюємо свою країну, але ми повністю не згодні з війною в Україні, більше того, віримо, що будь-яка війна неприйнятна. Ми засуджуємо дії російського уряду, а також нам настільки огидна машина російської військової пропаганди, що ми вирішили покинути все і виїхати з країни", - цитує лідера групи Іллю Прусікіна Meduza.

Під відео у соцмережах Little Big також залишили коментар на підтримку України: "Війна не закінчена. Зупиніть війну в Україні. Зупиніть війни у всьому світі. Ніхто не заслуговує на війну", - заявили музиканти.

У 2020 році колектив мав представити Росію на "Євробаченні" з піснею UNO в Нідерландах, але через коронавірус конкурс відмінили. На youtube-каналі "Євробачення" трек набрав понад 243 мільйони переглядів. У 2021-му Little Big відмовилися їхати на конкурс, і в Роттердамі виступила співачка Маніжа.