Завантажити ще

Кіт у чоботях зі "Шрека" втратить все життя, але знайде нове кохання (український трейлер)

Кіт у чоботях зі
Фото: Кінопрокат у БГ

З'явився український трейлер анімаційного пригодницького фільму "Кіт у чоботях-2: Останнє бажання". Пригоди відважного розбійника та соратника Шрека – Кота у чоботях - продовжуються.

Невразливий і відважний боєць із зворушливим поглядом та вбивчою харизмою, Кіт думав, що зможе залишитися таким назавжди. Але вердикт лікаря невблаганний. За роки пригод Кіт розгубив 8 з 9 котячих життів, і тепер йому настав час подумати про спокій, а не про запаморочливі пригоди. Та й треба ховатися від багатьох ворогів, нажитих за роки.

На кота чекає притулок для кицьок, яким володіє мила старенька. Замість знаменитих шпаги, капелюха і чобіт – простенький нашийник з таким само простеньким прізвиськом - Пікуль. Замість відважних приятелів – новий друг: цуценя, що маскується під котика.

Так би й жив на пенсії наш герой, якби одного разу не з'явилися у притулку мисливці за головами, вимагаючи віддати їм того самого Кота у чоботях.

Що ж, настав час повернутися до колишньої звитяги! І, можливо, не лише щоб врятувати єдине життя, але й знайти нове кохання.

«Кіт у чоботях: Останнє бажання» - вже другий мульфільм про пригоди харизматичного пухнастика (за винятком історій про Шрека). Нагадаємо, першу частину «Кіт у чоботях» (2011) було номіновано на «Оскар» як найкращий мультфільм.

Як завжди, в оригіналі героя озвучив Антоніо Бандерас. А новому коханню кота свій голос подарувала Сальма Хайєк

Студія: Universal Pictures

Оригінальна назва: Puss in Boots: The Last Wish

Режисер: Джоел Кроуфорд («Сімейка Крудсів: Нова ера»)

Старт в Україні: 22 грудня 2022

Новини по темі: прем'єра Мультфільми