Завантажити ще

Актор Вертинський переніс операцію на серці: шанувальники збирали кошти на лікування

Актор Вертинський переніс операцію на серці: шанувальники збирали кошти на лікування
Фото: instagram.com/vertinskiy_aleksey_

Український актор Олексій Вертинський переніс складну операцію на серці та готується до наступної. Про це у соцмережах написала донька артиста Ксенія Вертинська. Актриса записала відеозвернення, в якому попросила фінансової допомоги у шанувальників у непростий для України час.

- Ми потребуємо фінансової допомоги. На жаль, наша професія зараз не на часі й самі ми не зможемо в повному обсязі оплатити лікування та реабілітацію… Я розумію, що дуже складні часи, але вірю у могутність наших людей, бо ми є українцями. Будемо вдячні за будь-яку фінансову допомогу, бо вона маленькою не буває, - зауважила Вертінська.

Пізніше Ксенія повідомила, що необхідну суму на лікування артиста вдалося зібрати за добу:

- Люди, ви неймовірні. За ніч ми зібрали достатньо коштів на все потрібне. Якби могла обійняти кожного, то зробила б це. Триматиму всіх в курсі. Плачу від захоплення. Дуже дякую, - сказано в новому пості акторки.

Вертинському 66 років. Він – народний артист України (2015). Відомий за ролями у фільмах та серіалах "Свінгери", "Ржевський проти Наполеона", "Гречанка", "Слуга народу". Працював у Київському Молодому театрі, а останніми роками виходить на сцену театру "Актор". Був чотири рази одружений. Дочка артиста Ксенія пішла стопами батька і служить у театрі ім. Івана Франка.

Новини по темі: операція Актори