Завантажити ще

Актор Макс Девізоров зізнався, що вступив до ЗСУ після новини про вбивство Паші Лі

Актор Макс Девізоров зізнався, що вступив до ЗСУ після новини про вбивство Паші Лі
Фото: instagram.com/libkos

Актор серіалів "Ігри дітей старшого віку" та "Перші ластівки" Макс Девізоров наразі захищає Україну від російських окупантів на Донбасі. В інтерв'ю "Зірковому шляху" 30 травня артист зізнався, що вирішив вступити до лав ЗСУ після новини про смерть актора Паші Лі. До війни вони товаришували і перетиналися на знімальних майданчиках.

- Я дуже сумую за Пашкою, - розповів Девізоров. - Здебільшого я остаточно визначився з рішенням піти на службу, коли дізнався, що його вбили. Для мене це був такий удар, я досі не можу прийти до тями. Він був дивовижною людиною. Паша Лі приносив на знімальний майданчик солодощі, які він сам пек і називав їх «пашалішки». І це така деталь, яка дуже добре характеризує те, яким він був. Ця людина світла, Паша – людина любові.

За словами Макса, коли у країні о 9-й ранку настає хвилина мовчання, він завжди згадує Пашу Лі і молиться за нього. Що ж до колег, які живуть у країні агресора, то Девізоров звертався до них на початку війни, і лише деякі з них відповіли йому, засудивши бойові дії в Україні.

- Наразі я ні з ким не спілкуюсь із Росії. Ті звірства, які вони здійснюють, і увесь той бруд, яким вони нас поливають. – не рідкі випадки, а система. Мені здається, що все людське їм чуже. Тому я вважаю, нехай це звучить жорстко, але «гарний росіянин – мертвий росіянин».

Артист також поділився подробицями весілля з коханою Світланою, з якою до війни зустрічався близько півроку, та розповів, як робив обраниці пропозицію.

- Пропозицію я зробив через відеозв'язок в останній день перед тим, як ми їхали на Донеччину. Ми довго думали, коли нам краще зіграти наше весілля. Хотілося, щоб були присутні і наші батьки, і наші друзі. Ми знайшли для себе такий компроміс, що наразі ми просто розпишемося, тому що нам обом так буде спокійніше… На тлі всіх повідомлень з "Азовсталі"… Як наші захисники боролися за життя, робили пропозиції своїм коханим дівчатам, хотіли узаконити своє життя та своє кохання. Ми для себе вирішили, що саме зараз – найкращий час. Ми розписалися у Дніпрі. Мене відпустили на день. Дуже приємно, що для військових без черги це все проводиться, - зазначив Макс.

Девізорову 26 років, Українським глядачам він відомий за ролями у фільмах та серіалах "Найкращі вихідні", "Перші ластівки", "FAKE", "Лабіринт".