28501
0
20 квiтня
Завантажити ще

Соломія Вітвіцька в день народження оголосила про благодійний збір для ЗСУ та розіграш марок

Соломія Вітвіцька в день народження оголосила про благодійний збір для ЗСУ та розіграш марок
Фото: instagram.com/solomiyavitvitska

Ведучій ТСН Соломії Вітвіцькій 16 червня виповнилося 42 роки. З цієї нагоди журналістка попросила не дарувати їй особисті подарунки, а зробити свій внесок у перемогу України у війні з Росією, оголосивши збір коштів для ЗСУ. Натомість ведуча пообіцяла розіграти набір знаменитих українських марок. Про це Соломія повідомила у новому пості Instagram.

- У свій день народження оголошую благодійний розіграш подарунків на допомогу ЗСУ! З 16 червня до 1 липня. Найкраще привітання для мене! Три неймовірні вау-набори усім відомих марок! Гортайте фото! Це дуже особливі колекції, – зауважила Вітвіцька.

У наборах марок "Укрпошти", який розігрує телеведуча:

  1. Папка з написом "Слава Україні", підписана особисто президентом України Володимиром Зеленським, 12 марок другої серії "Рускій воєнний корабль... ВСЬО!", два конверти з марками з гашеним особливим штемпелем у формі острова Зміїний та автограф керівника "Укрпошти" Ігоря Смілянського.
  2. Марка другої серії "Рускій воєнний корабль... ВСЬО!", марка першої серії "Рускій воєнний корабль, іди..."(6 шт.) з автографом морпіха, захисника острова Зміїний Романа Грибова.
  3. Марка другої серії "Рускій военний корабль... ВСЬО!" (12 шт.) та 5 конвертів до них, магніт та футболка з принтом марки.

- Кількість внесків не обмежена. Чим більше – тим більше шансів на виграш. І тим більше ми отримаємо коштів на важливі закупівлі для українських захисників за їхніми запитами. Це наблизить перемогу України та допоможе врятувати більше життя на Сході, де точаться гарячі бої за нашу свободу. На допомогу дуже чекають. Від мене також будуть сюрпризи – за найбільший внесок і найактивніших учасників! – уточнила Соломія. - Дякую за ваше вітання! Разом ми робимо велику справу для України!

Раніше Alyona Alyona попросила підписників про особливий подарунок у свій день народження - зробити внесок волонтерам у Баришівці, які допомагають потерпілим у війні українцям.

Телеведуча розігрує одразу три призи Фото: instagram.com/solomiyavitvitska

Телеведуча розігрує одразу три призи Фото: instagram.com/solomiyavitvitska