Завантажити ще

TARABAROVA показала, якою бачать Україну її діти в малюнку для ЗСУ

TARABAROVA показала, якою бачать Україну її діти в малюнку для ЗСУ
Фото: PR батареї

Співачка Світлана Тарабарова (TARABAROVA) поділилася з підписниками зворушливим відео, на якому вона разом із сином Іваном та донькою Марією намалювали сюжет мирної України – рідний будинок з українським прапором на даху, яскравим сонцем та мирним небом. Артистка разом із нащадками приєдналася до загальнонаціонального проекту подяки "Малюнок Герою" від благодійного фонду "Ціль" та Укрпошти, про що повідомила в Instagram.

- Сказати "дякую" можна, зробивши малюнок, - розповіла Світлана. – Українські захисники, особливо військові, з великою ніжністю ставляться до листів та малюнків, які українські діти передають через волонтерів на фронт. Написане дитячою рукою "Дякую" та "Повертайтеся живими" піднімає моральний дух і дає сили. Моя місія у проекті – зробити все можливе, щоб залучити якнайбільше малюнків дітей з усієї України, щоб передати їх захисникам на передову.

Виконавиця закликала всіх підписників брати участь у проекті, долучати дітей та допомагати їм малювати, щоб підтримати наших захисників. Організатори проекту подяки поставили за мету зібрати 500 000 малюнків – ці творчі роботи маленьких українців будуть направлені у військові частини, лікарні та підрозділи, подаровані особовому складу та стануть окрасою військових розташувань.

Серед усіх надісланих робіт представники фонду "Ціль" оберуть 500 малюнків та перетворять їх на NFT, кошти від продажу яких на аукціоні будуть направлені на реалізацію проекту "Дитячий садочок майбутнього". А автор малюнка, який викуплять за найвищою ціною, отримає подарунок – Apple IPad Air із Apple Pencil для малювання.

Правила для участі

Для участі у проекті необхідно створити малюнок, написати слова подяки українським героям і до 17 липня надіслати свій твір через будь-яке відділення Укрпошти за адресою: вулиця Хрещатик, 22, Київ, 01001. На листі треба вказати, кому саме ви надсилаєте малюнок або листівку — військовослужбовцю, лікареві або рятувальнику ДСНС.

Артистка разом із дочкою Марією та сином Іваном намалювала малюнок для ЗСУ Фото: PR Batteries

Артистка разом із дочкою Марією та сином Іваном намалювала малюнок для ЗСУ Фото: PR Batteries