Завантажити ще

Діти називали її "Тітка Суп": Мешканка Маріуполя два місяці готувала їжу для жителів катакомб

Діти називали її
Фото: t.me/Pravda_Gerashchenko

Під час чергової евакуації мирних громадян із заводу "Азовсталь" у Маріуполі звільнили і Наталю, яка понад два місяці готувала їжу для всіх людей, які опинилися у катакомбах. Про це повідомляє Маріупольська міська рада.

Наталя розповіла, що разом із чоловіком прожила в укриттях "Азовсталі" 2 місяці та 4 дні. Жінка годувала дорослих і дітей. Вона готувала їжу і намагалася не давати маленьким мешканцям обложеного Маріуполя сумувати. Діти не могли запам'ятати її ім'я, тому вона сказала, щоб вони називали її "Тітка Суп".

Жінка проводила "конкурси" - діти малювали їжу із мирного життя, потім вона намагалася приготувати ці страви з тих продуктів, що були на "Азовсталі". Звичайне тісто на воді та консерви "Тітка Суп" перетворювала на найсмачнішу у світі піцу.

"Що за сила у цих прекрасних людях? Війна, навколо смерть, бомби скидають щохвилини, а вони продовжують боротися за життя, вірити в краще та дарувати один одному любов", - зазначили у міськраді Маріуполя.

Раніше у ЗСУ розповіли історію ще одного героя Маріуполя: боєць "Азова" Ілля Самойленко втратив у бойових діях ліву руку. Після численних поранень у захисника замість руки титановий механічний протез та штучне око, але він вирішив, що це не завадить йому захищати свою країну.