25 червня
Завантажити ще

На концерті Imagine Dragons у Празі соліст розгорнув прапор України, переданий харків'янкою

На концерті Imagine Dragons у Празі соліст розгорнув прапор України, переданий харків'янкою
Фото: Івета Валентова

Лідер американського гурту Imagine Dragons Ден Рейнольдс підтримав нашу країну, розгорнувши прапор України під час виступу у Празі. Артисту в руки його передала одна з шанувальниць, мешканка зруйнованої окупантами Північної Салтівки у Харкові. Відео з концерту опублікував телеграм-канал "Труха".

Гурт не вперше виступає перед публікою із національною символікою України. У 2018 році під час концерту на "Олімпійському" Ден Рейнольдс заспівав перед 70-тисячною публікою з прапором України в руках та з голим торсом. У березні 2022 року колектив записав відеозвернення до українців, висловивши свою підтримку. Відео показали у рамках благодійного марафону Save Ukraine.

- Ми любимо вас, ми думаємо про вас. Деякі наші улюблені виступи за всю кар'єру були саме в Україні. Ми на вашому боці, ми вас підтримуємо та сподіваємось, що приїдемо в Україну багато разів, щоб виступити перед українцями особисто, – заявили учасники Imagine Dragons.

Гурт Imagine Dragons став відомим у 2012 році після випуску дебютного альбому Night Visions. Їхній сингл Radioactive отримав премію "Греммі" і довгий час очолював світові чарти.

Новини по темі: Концерти прапор України