Завантажити ще

Аліна Байкова у Каннах позувала у жовтому вбранні та з патріотичним макіяжем

Аліна Байкова у Каннах позувала у жовтому вбранні та з патріотичним макіяжем
Фото: storis instagram.com/alina_baikova

Українська топ-модель Аліна Байкова завітала на прем'єру фільму "Елвіс" про життя Елвіса Преслі в рамках Каннського кінофестивалю. Знаменита манекенниця за вечір змінила дві сукні. Для кіноогляду Аліна обрала жовте вбрання з пір'ям від бренду Ellie Saab, доповнивши його патріотичним макіяжем та прикрасами від Chopard. А на червоній доріжці гала-вечері Chopard Loves Cinema позувала у білій сукні з вирізом до стегна. До вбрання Аліна прикріпила жовто-блакитну стрічку.

Це не перший вихід Байкової на 75-му Канському кінофестивалі. Раніше дівчина відвідала прем'єру південнокорейського фільму Decision to Leave ("Рішення піти") у вбранні від ліванського бренду Azzi&Osta. На червону доріжку Байкова прийшла із жовто-блакитною символікою.

Аліна Байкова родом із Кропивницького, але багато років живе у США. Модель часто з'являється з українською символікою на світових заходах, а у соцмережах закликає допомагати українцям, які постраждали у війні з Росією.

Каннський кінофестиваль триває з 17 по 28 травня. На ньому покажуть прем'єри двох українських фільмів " Бачення метелика " та "Памфір". Також організатори влаштували спеціальну програму "Україна у фокусі", де знайомили європейську спільноту з українською кінематографічною культурою.