Завантажити ще

Тамара Гвердцителі скасувала концерти в РФ і поїхала до Грузії, згадавши одеське коріння

Тамара Гвердцителі скасувала концерти в РФ і поїхала до Грузії, згадавши одеське коріння
Фото: instagram.com/gverdtsiteli_officia

Грузинська та російська співачка Тамара Гвердцителі скасувала концерти в РФ на найближчі півроку та поїхала до Грузії. Про це сама артистка розповіла в інтерв'ю телеканалу "Имеди".

Зірка не стала ділитися подробицями, але уточнила, що це пов'язано з повномасштабним вторгненням Росії в Україну. Родичі артистки, зокрема й 83-річна мама, родом з Одеси і тяжко переживають війну, розв'язану владою Кремля. У розмові з журналістами Гвердцителі уточнила, що поважає РФ, у якій прожила понад 30 років, але для неї "почуття батьківщини є найвищим".

– Вона (мама. – Авт.) часто плаче. Усі мої предки з Одеси родом. Для моєї мами всі вулиці рідні. Дуже мені важко про це говорити, – наголосила артистка.

Гвердцителі 60 років. Вона представниця древнього грузинського дворянського роду. Мама артистки Інна Володимирівна Кофман, будучи вчителькою російської мови та літератури, привила співачці любов до музики. В 1989 році Гвердцителі отримала звання народної артистки Грузії, а у 2004-му - народної артистки РФ. Найпопулярніші її пісні: "Віват, Король!", "Чіо-чіо-сан", "Чія-Марія", "Оркестр кохання"

Раніше співачка Оля Полякова повідомила, що її мама поїхала з Росії після повномасштабного вторгнення країни в Україну і переїхала до неї.