Завантажити ще

Кінопродюсер Роднянський зніме серіал про Путіна у стилі "Карткового будинку"

Кінопродюсер Роднянський зніме серіал про Путіна у стилі
Фото: Andreas Rentz/Getty Images

Український та російський кінопродюсер Олександр Роднянський зніме серіал про президента РФ Володимира Путіна. Проект "Всі люди Кремля" в стилі "Карткового будиночка" розповість про те, як "непоказний колишній офіцер КДБ став одним із найнебезпечніших політиків у світі", що відбувається за стінами Кремля, як діє президент Росії та його найближче оточення. Про це 17 травня повідомило видання Variety.

- У ситуації, коли доля Європи та нового світового порядку вирішується в режимі реального часу на полі бою в Україні, війна, яка вразила основи сучасного суспільства, була розпочата однією людиною – Путіним, – зазначив Роднянський.

В основу сценарію ляже книга «Вся кремлівська рать» журналіста Михайла Зигара про події, що сформували російського президента на шляху до влади. У серіалі будуть показані не лише махінації різних політичних гравців, а й еволюція свідомості Путіна, який 24 лютого розпочав війну Росії в Україні.

Раніше міністр оборони Росії Шойгу вимагав виключити продюсера з культурного порядку денного через критику російської влади, яка почала війну проти України. У відповідь Роднянський підкреслив, що його роль в культурі РФ не регламентується вказівками міністрів. Засновник телеканалу "1+1" пізніше додав, що за 20 років життя у Росії зберіг українське громадянство.

Олександр Роднянський - президент "Кінотавра", член Американської кіноакадемії, продюсер фільмів "Дилда", "Нелюбов", "9 рота", серіалів "Не родись красивою", "День народження буржуя", "Бідна Настя".