Завантажити ще

Блогер Діана Глостер про рідних із ОРДЛО: Я вивезла бабусю та заблокувала всіх, хто підтримує "русский мир"

Блогер Діана Глостер про рідних із ОРДЛО: Я вивезла бабусю та заблокувала всіх, хто підтримує
Фото: instagram.com/dianagloster

Блогер і співачка Діана Глостер зізналася, що після вторгнення Росії до України перервала зв'язок із рідним дядьком та його сім'єю, які проживають на території ОРДЛО. Родичі дівчини з перших днів війни підтримують військоі злочини і хочуть жити у РФ. Про це Діана розповіла в інтерв'ю YouTube-каналу журналістки Аліни Доротюк.

- Брат моєї мами та мої двоюрідні брати та сестри з першого дня війни поставили собі на аватарки цього орла (Герб Росії. – Авт.). Так [вони реально чекали на прихід "русского мира", підтримують це і хочуть жити у Росії]. Моя бабуся, мати дядька, вона почала з ними сильно сваритись, бо вона дуже проукраїнська. Завжди була і залишається. Я заблокувала всіх родичів у соцмережах, і я не збираюся спілкуватися з ними тепер. Тому що коли моя мама їм дзвонила і писала "Що це? Навіщо ви взагалі це робите? Нас ніхто не рятує, а винищують", вони не стали слухати. Я зрозуміла, що для мене більше цих людей не існує, - заявила Діана.

Глостер додала, що її сім'я вивезла бабусю на територію Росії, коли у Донецькій області активізувалися воєнні дії, і нині боїться, щоб жінка не повірила російській пропаганді, як і її рідні.

- Бабусю не вдалося евакуювати до України. Це було фізично неможливо. З так званих "Л/ДНР" не можна вивезти в український бік. Коли вже почалася сильна стрільба, якої 8 років не було (у будинок моєї бабусі щось один раз прилетіло, вона сказала, що все гаразд, і пішла на город. Вона завжди нам розповідала, що там відбувається: у них періодами десь стріляло, але це не було таких масштабів), вона дзвонить і каже, що багато танків, стріляють, багато вибухів, зброї. Їй реально стало страшно вперше у житті, і вона попросила її врятувати. Один-єдиний шлях звідти зараз у Росію. Ми через якихось знайомих знайшли людину, яка має якихось родичів у Ростові-на-Дону. Треба було поселити до якоїсь людини, яка б за її українську мову, проукраїнську позицію нічого з нею не зробила. Зараз вона там тихесенько сидить і чекає на можливість виїхати до України, - уточнила дівчина.

Діана Глостер - акторка та автор пісень. Їй 28 років. Веде веде свій fashion та lifestyle-блог. У 2014 році зіграла головну роль у фільмі "Київський торт", а також працювала ведучою ранковою шоу на UA:Суспільне. Найвідоміші її треки: "Нас немає", "Сніг", "Чіпляєш".

Новини по темі: Блогери