Завантажити ще

У Польщі покажуть комедію "Кохання і блогери" за участю Сумської, Делієва та Тринчер

У Польщі покажуть комедію
Фото: facebook.com/vlg.ukraine

Українську комедію "Любов і блогери" про конфлікт менталітетів та поколінь покажуть у Польщі. Мережа кінотеатрів "Хеліос" та продюсери фільму Володимир Остапчук та Євген Таллер домовилися, що 50% доходів, отриманих кінотеатрами від публічних показів кінострічки, будуть направлені постраждалим в війні мешканцям України. Про це повідомив телеканал "Україна".

- З моменту ідеї у прем'єру минуло лише 6 місяців, повірте для кіноіндустрії – це нереально швидко, – зазначив Остапчук.

Головні ролі у комедії зіграли українські актори Ольга Сумська, Назар Задніпровський, Тамара Яценко, Георгій Делієв та Вадим Новицький, а також популярні блогери Богдан Шелудяк, Анна Трінчер, Ксюша Манекен, Роман Свічкоренко, Анна Алхім, Вікторія Маремуха, Женя Білозеров.

"Кохання і блогери" - перша українська повнометражна картина про блогерів. Події фільму відбуваються в містечку Кагаплік, куди з'їжджаються п'ять зірок Isntagram, щоб виправити репутацію мера перед виборами. За словами продюсерів фільму, команда проекту провела великий п'ятиденний кастинг, аби підібрати добрий акторський каст. При цьому гонорар артистів за зйомки в кінострічці був більшим, ніж у топ-блогерів.