Завантажити ще

Будемо мамами: актриса «Жіночого Кварталу» чекає на сина, а зірка «Дизель Шоу» хоче донечку

Будемо мамами: актриса «Жіночого Кварталу» чекає на сина, а зірка «Дизель Шоу» хоче донечку
Фото: Instagram.com/yamo4ka/фотограф yanushaphotographer

Стати мамою і татом – це величезна радість. Навіть у війну, коли українки змушені народжувати малюків у найекстремальніших умовах, українські сім’ї збільшуються. Хтось готується стати батьками, хтось планує дитинку одразу після перемоги, а хтось хоче стати родиною для тих, у кого найрідніших забрала війна.

Віра Кекелія вдруге готується стати мамою у серпні

Учасниця «Жіночого Кварталу» співачка Віра Кекелія та музикант Роман Дуда вдруге стануть батьками.

- В цей непростий час Всесвіт нам подарував прекрасну можливість - вдруге стати батьками! Мені дуже важко добирати слова, адже в моєму серці зараз панує і любов, і сум одночасно. Авжеж, життя продовжується, і як би не було важко прийняти цю жахливу реальність, жінки народжують і радіють цій миті. Адже нічого прекраснішого, ніж нове життя, немає у цілому світі! – зізналася співачка своїм підписникам в Інстаграм.

Подружжя вже виховує дворічного сина Івана.  Про те, що у них буде друга дитина, вони дізналися до війни. В ефірі «Сніданку з 1+1» Віра та Роман розповіли, що чекають на хлопчика, який, за прогнозом лікарів, з’явиться на світ у серпні.

Співачка наразі знаходиться із родиною в Західній Україні. Віра Кекелія та Роман Дуда познайомились на вокальному шоу «Голос країни», де разом були учасниками команди Сергія Бабкіна. 17 жовтня 2017 року пара одружилась.

Віра, Роман та їхній син Іван чекають на поповнення в родині у серпні. Фото: Instagram.com/kekeliavera/фотограф Марта Адамчук

Віра, Роман та їхній син Іван чекають на поповнення в родині у серпні. Фото: Instagram.com/kekeliavera/фотограф Марта Адамчук

Вікторія Маремуха чекає на первістка

Фіналістка другого сезону «Супермоделі по-українськи», популярна блогерка Вікторія Маремуха та її чоловік Луї чекають на первістка.

- У нас буде хлопчик, - ділиться новиною Вікторія Маремуха. – Спочатку ми  думали, що буде дівчинка. Дівчинку Луї хотів найбільше. Це й не дивно, в нього є старша сестра, тому така модель сім’ї йому була ближчою. От я завжди хотіла, щоб був ще старший братик, окрім меншої сестрички. Тому я щаслива, що спочатку буде синочок, а потім донечка, сподіваюсь.

Війна застала Віку в Таїланді, куди разом із чоловіком вона полетіла ще на початку року. Стрес дався взнаки, і вона ледь не втратила дитину.

- Був період загрози на другому тижні війни. Я постійно читала новини і постила купу інформації, пропускаючи все через себе. І в якийсь момент прокинулася з болями внизу живота та кров’яними виділеннями, вибачте за подробиці. Ми злякалися й одразу поїхали до лікарні. Лікарка думала, що я вдарилася животом. Пояснила їй нашу ситуацію і моє емоційне перенапруження. УЗД показало, що з малям все добре. Це те, що ми хотіли почути й побачити. При звуках биття сердечка ми із Луї розплакалися, - розповіла Маремуха. - Мене не шпиталізували, але призначили постільний режим, уникати прогулянок, катання на байку чи мотоциклі та стресу. Це було найважче - відірвати себе від новин та переживань. Але заради здоров’я дитинки я на деякий час постаралася.

Маремуха каже, що вагітність стала для них із чоловіком несподіванкою, але після шоку обоє дуже зраділи, особливо Луї, який вже давно хотів мати дітей.

- Наша дитинка обрала дуже складний час для виношування і народження, але це свідчить про його сильний характер! Та про те, що у світі на одного українця стане більше! – говорить вона.

У Віки і Луї буде син. Фото: Instagram.com/vicky_mare/

У Віки і Луї буде син. Фото: Instagram.com/vicky_mare/

Яна Глущенко хоче донечку

Актриса «Дизель Шоу» Яна Глущенко нині залишила свій дім, щоб вберегти 4-річного сина Тамерлана від жахів війни.

- Я відчуваю свою провину за те, що зараз не в Україні, – зізналася вона в програмі «Зірковий шлях». – Але мене заспокоїв мій чоловік. Він сказав: «Єдине, що ти зараз можеш зробити цінне для країни – зберегти дітей». Я допомагаю фінансово, інформаційно – це те, чим я зараз займаюся. Якби в мене не було маленького сина, я б не поїхала з України.

Чоловік Яни Олег Збаращук займається волонтерською діяльністю в Україні.

- Щойно почалася війна, я сказала чоловікові: «Коли ми переможемо – підемо за дівчинкою», – говорить Глущенко. - Тому треба вже перемогти, треба вже повертатися додому.

Яна Глущенко після війни хоче «піти за дівчинкою». Фото: Instagram.com/yamo4ka/

Яна Глущенко після війни хоче «піти за дівчинкою». Фото: Instagram.com/yamo4ka/

Катя Осадча думає про усиновлення

Вітаючи 6 травня чоловіка Юрія Горбунова з Днем ангела, Катя Осадча написала йому: «наша родина буде більшою».

- Ми, як і багато українських родин, зараз не разом, ми не плануємо наше життя, але ми живі і тому точно знаємо, що після перемоги будемо садити дерева, допомагати відбудовуватися, багато посміхатися, ніколи не будемо розлучатися більше ніж на робочий день, і наша родина буде більшою!

Нещодавно в ефірі «Сніданку з 1+1» Юрій Горбунов розповів, що вони з Катею розмовляли про усиновлення дитини, адже через війну дуже багато дітей залишилися без батьків.

У пари є двоє маленьких дітей – 5-річний Іван і 8-місячний Данило. Іллі, старшому сину Каті від попереднього шлюбу, - 19.

Катя Осадча і Юрій Горбунов думають про усиновлення. На фото - з молодшим сином Данилом. Фото: Instagram.com/kosadcha/

Катя Осадча і Юрій Горбунов думають про усиновлення. На фото - з молодшим сином Данилом. Фото: Instagram.com/kosadcha/

MamaRika теж планує усиновлення

2 серпня минулого року співачка MamaRika (Анастасія Середа) та актор Сергій Середа вперше стали батьками – у них народився син Давід. Про усиновлення пара думала вже давно, але після того, як вдруге стануть батьками. Утім, як зізнається Настя, можливо, цей порядок порушиться, і після закінчення війни вони візьмуть собі малюка з притулку.

- Я в будь-якому разі хочу допомогти як мінімум одній дитині і стати для неї мамою. Ми хочемо стати батьками, хоча б одне життя ми зможемо згладити своєю присутністю, зняти цей стрес і дати дитині майбутнє. Ми впевнені в тому, що будемо хорошими батьками, тому що будемо любити дуже сильно, фантастично віддавати себе повністю. Ми ще не розуміємо, як це правильно можна зробити, але це не має значення, - розповіла MamaRika в інтерв’ю «Слава+».

Співачка каже, що вони з чоловіком не хочуть бути опікунами, а планують саме усиновити дитину.

- Не має значення, яке в дитини минуле. Ми будемо дивитися по ситуації на той момент: чи це дитинка, яка постраждала від війни, чи це просто дитинка, яка зараз знаходиться в притулку, - пояснює вона. - Долі різні. Ми хочемо всиновити повністю. Ми хочемо, щоби вона була нашою. Тому що, уяви собі, потім знайдуться батьки - і слава Богу, що вони знайдуться - а ти вже прикипів до цієї дитини. Я би хотіла вже повністю стати Всесвітом для цієї дитини, коли ми будемо її усиновляти.

Настя та Сергій з сином Давідом. Також пара хоче усиновити малюка. Фото:  Instagram.com/mamarika_official/

Настя та Сергій з сином Давідом. Також пара хоче усиновити малюка. Фото: Instagram.com/mamarika_official/