Завантажити ще

Сергій Середа та MamaRika хрестили сина в Одесі

Сергій Середа та MamaRika хрестили сина в Одесі
Фото: instagram.com/serega_sereda

Українська співачка MamaRika і шоумен Сергій Середа поділилися фото з хрестин сина Давіда, якому скоро виповниться два місяці. Знімки з'явилися на сторінках зірок в Інстаграмі. Їх зробила одеський фотограф Марія Аракелян.

- God Bless David [Боже, благослови Давіда]! Сьогодні був особливий день для всієї нашої родини! Сльози на очах від усвідомлення, як нам з тобою пощастило, синочок. Нехай Господь тебе береже, дарує легкий шлях, а твої вірні ангели завжди будуть поруч, наш Давід! - написала MamaRika в своєму акаунті.

Чоловік артистки уточнив, що хлопчика звати Давідом на будь-якій мові. Тим самим він поправив ЗМІ, які неправильно перевели ім'я хлопчика на українську мову.

- Сьогодні у нашого малюка важливий день! Цілком можливо, що якась частина з вас не вірить в Бога і вищі сили, це ваше право, я поважаю позицію кожної людини! Але от особисто для мене було важливо охрестити нашого сина, і тим самим дати йому додаткоий, духовний, незримий захист! Сьогодні цей день настав, і, крім нас з MamaRika, у нього з'явилася ще пара батьків: Інна Чиженко і Руслан Хамелеонів [так хресні Давіда підписані в Інстаграмі, а Середа згадав посилання на їх акаунти без імен]. Упевнений, вони будуть кращими хрещеними для нашого пацана, ніж ми з Настею для своїх хрещеників. Хочеться ще багато всього написати, але немає часу, тому постараюся підсумувати: Давід, ми з мамою тебе дуже сильно любимо, з хрещенням тебе синок, - привітав сина Середа. - PS Запам'ятайте ім'я Давід, причому на всіх мовах, ніяких Давидов - це важливо.

Фото
Фото
24 Вересня 202120:56

ДОВІДКА

32-річна MamaRika  в романтичних стосунках з 31-річним Сергієм Середою майже шість років. У січні 2018 року відбулися заручини, а в березні 2020 року - весільна церемонія на пляжі острова Панган в Таїланді. У січні 2021 року MamaRika і Середа почали жити на два міста: в Києві та Одесі.

2 серпня зірки заявили, що стали батьками. 13 вересня MamaRika похвалилася фото в бікіні. Судячи зі знімку, зірка швидко повернула струнку талію після пологів.

Новини по темі: діти зірок MamaRika