Завантажити ще

Сергію Лазарєву в Росії не дали виступити на патріотичному концерті: замінили на Баскова

Сергію Лазарєву в Росії не дали виступити на патріотичному концерті: замінили на Баскова
Фото: instagram.com/lazarevsergey

Російського співака Сергія Лазарєва виключили із програми концерту «Za Росію», який відбудеться у Липецьку 29 квітня. Замість Лазарєва там виступить Микола Басков.

Таке рішення організатори пояснили різкою хвилею критики у соцмережах. Інтернет-користувачі нагадали, що у лютому співак виступав проти дій Росії та засуджував спецоперацію, а через місяць раптово «перевзувся».

Крім того, організатори висловили невдоволення поведінкою самого артиста, який останньої миті вирішив "відспівувати" від участі в супутніх пропагандистських заходах. У Липецьку йому запропонували зустрітися з біженцями із т.зв. "ДНР" та "ЛНР", а також дати інтерв'ю журналістці Ганні Голембовській - як пишуть росЗМІ, дівчина покинула Донецьк у 2014-му, після початку нібито "каральної операції" української армії.

– Сергій в останній момент відмовився від цієї пропозиції. Враховуючи його попередню позицію та реакцію громадськості, було прийнято однозначне рішення – скасувати виступ артиста у Липецьку. Його замінить співак Микола Басков, – повідомили у прес-службі адміністрації Липецької області.

За іншою версією, викладеною в російських ЗМІ, Лазарєв сам відмовився виступати на концерті на підтримку російської агресії. Про це заявила та сама Ганна Голембовська, якій організатори пояснили, що Лазарєв відмовився не лише від інтерв'ю з нею, а й від участі у шоу. Менеджмент артиста спростував цю інформацію.

- Це було рішення організаторів щодо зміни артистів. Сергій не відмовлявся від участі, команда, колектив, усі були готові виступати, у графіках у нас стоїть Липецьк. Щодо інтерв'ю з журналістами місцевого телеканалу, мені ніхто не писав, ніхто не звертався, - повідомила в розмові з URA.RU представник Лазарєва Олена Дикевич.

Сам співак коментарів поки що не давав.

Сергій Лазарєв - російський співак, актор театру та кіно, телеведучий. Колишній учасник поп-групи Smash! Двічі представляв Росію на "Євробаченні". Лауреат премії "Золотий грамофон"; багаторазовий учасник, а з 2007 року – ведучий щорічного фестивалю "Пісня року".

Після початку повномасштабної війни в Україні Лазарєв писав пости про те, що війна - це жахливо, його син боїться і закликав сторони сісти за стіл переговорів. Згодом у росЗМІ з'явився фейк, що співак вирішив залишити Росію. Артист спростував інформацію, заявивши серед іншого, що він - російський і ніколи цього не соромився, щиро любить Росію, а зараз складні часи, "тиск на нашу країну та людей - величезне, неймовірна злість та русофобія".

Фото
Фото
28 Квiтня 202220:03