Завантажити ще

Максим Галкін віддасть частину грошей від концертів в Ізраїлі українським біженцям

Максим Галкін віддасть частину грошей від концертів в Ізраїлі українським біженцям
Фото: instagram.com\Максим Галкін

Російський телеведучий та пародист Максим Галкін допоможе українським біженцям. Артист, який виступає проти російського вторгнення в Україну, частину грошей від своїх концертів в Ізраїлі (де він з Аллою Пугачовою живе після початку війни, не захотівши залишатися в РФ), передасть на потреби вимушених переселенців. Про це Галкін 22 квітня розповів в Інстаграм.

- Любі друзі! Оскільки на вже оголошені концерти, а також раніше поставлені додаткові концерти квитки продані, то я з організатором туру на прохання глядачів анонсую ще два додаткові концерти, третій концерт у Тель-Авіві 13 червня та другий додатковий у Хайфі 15 червня. Частину зароблених грошей я вирішив перерахувати на допомогу українським біженцям. Я думаю, що тим, хто вже купив квитки, буде приємно дізнатися, що ми таким чином разом зробимо добру справу, - повідомив пародист.

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну Максим Галкін та Алла Пугачова виїхали з Росії. Цей вчинок зачепив багатьох "патріотично налаштованих" росіян.

Крім того, Галкін на заклики своїх передплатників вести Інстаграм як ні в чому не бувало, наповнюючи його веселим та гуморним контентом, відповів, що після 24 лютого він не має душевних сил вести блог як раніше.