19 липня
Завантажити ще

Наталка Денисенко про російських артистів-мовчунів: Яке може бути виправдання, якщо вмирають маленькі діти?

Наталка Денисенко про російських артистів-мовчунів: Яке може бути виправдання, якщо вмирають маленькі діти?
Фото: instagram.com/natalka_denisenko

Українська актриса Наталка Денисенко висловилася про російських артистів, які мовчать про військове вторгнення РФ до нашої країни. В інтерв'ю " ЖВЛ " Наталка зізналася, що намагалася достукатися до колег із Росії, писала їм повідомлення, але натомість отримувала лише слова підтримки, а деякі взагалі її заблокували.

- Вони всі ссикуни, бояться. Я навіть писала в телеграм-канал деяким дівчатам-акторкам, з якими я знімалася. Мовляв, вам не соромно мовчати? Ти заробляла тут гроші, приїжджала та говорила, як ти любиш Київ. Не було жодної відповіді, просто ігнор чи блокування мене у цьому телеграм-каналі. Цим усе сказано, – розповіла Денисенко.

Наталка додала, що артистам-мовчунам, які проігнорували війну, слід заборонити працювати в нашій країні.

- Я ненавиджу всіх росіян. Ненавидитиму все своє життя і навчу цієї ненависті своїх дітей, онуків. Тому що це не є нація. Це просто... я навіть не знаю, як назвати такий народ. У мене немає слів, крім нецензурної лексики, - уточнила вона. - Яке може бути виправдання зірок? Яке? Якщо у нас вмирають маленькі діти, яким по 18 місяців. Вони кажуть, що вони не винні? Винні. Я сподіваюся, що таким людям буде повністю закрито дорогу [в Україну]. Я обов'язково відслідковуватиму абсолютно всіх акторів, які зніматимуться разом зі мною. Я ніколи не допущу і не зніматимуся в проектах, у яких є російські актори.

Денисенко не знімає відповідальності за те, що відбувається, і з публічних діячів, які засудили російську агресію.

- У мене серце не лежить навіть до тих росіян, які ось зараз виступають. Юрій Дудь, який намагається донести всю правду чи репер Face, який засуджуює свою владу. Це логічно, що так має бути. Ось якщо є сатана, а я віруюча і бачу, що сатана вбиває людей. То логічно, що я йому протистоятиму. Нема виправдань нікому. Люди та діти помирають, - зазначила телезірка.

Раніше мама Наташі Корольової Людмила Поривай присвятила посаду українцям і відписалася в соцмережах від зятя, який підтримав російських військових. А співак та телеведучий Коля Серга звернувся до Регини Тодоренко, екс-бойфренда якої розстріляли окупанти у Бучі.